Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti szoktátok pl....

Motorosok, ti szoktátok pl. pirosnál húzogatni a gázt, ha jó csajt, vagy kisgyerekeket láttok, esetleg menet közben ha úgy van, adni neki egy nagyobb gázfröccsöt?

Figyelt kérdés
Imponálva ezzel a lányoknak, vagy mosolyt csalni a kicsik arcára? Vagy ilyen nem szokott előfordulni? Mennyire néznek meg a motoron?

2020. márc. 4. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2020. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 14?
2020. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan motorral jár, amin lehet gázt huzogatni (tehát nem lábbal hajtós), az nem ilyen gyerekes.
2020. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Gonolom a szokásos hetente jelentkező,gázfröcsös,motorral csajozós debilnek tetszik lenni a bácsinak?!
2020. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán, ha mellém áll egy motoros pirosnál, így köszönök fejbiccentés helyett. Főleg, ha tetszik a motorja. Persze ez annyi, hogy pillanatra felemelem a fordulatot picit, nem tiltásig vagy üveghangig, csak hogy feltűnjön neki. Általában értik.

Illetve szintén ritkán, amikor megyek valahol és valaki mutogatja, hogy tekergessem meg a gázkart. De mindig csak picit szoktam, finoman, sose emelem 2-3 ezer fölé a fordulatot (9 ezer a tiltás, 1500 az alapjárat) és csak olyankor, amikor nem zavarok vele senkit vagy nem kell máshova koncentrálnom.


Lányok esetén nem, mert szerintem tárgyiasítás, ugyanúgy mint a füttyszó meg catcalling.


Ha gyerek néz vagy integet, integetni szoktam neki, nem a gázt rángatni. Nem értenék, felesleges, meg esetleg megijednének. Olyankor felnyitom a plexit, mosolyogva ránézek és visszaintegetek.


Azaz összesítve preferálom az integetést/intést, nagyon ritkán kommunikálok gázkarral, általában mosolyt igyekszem előcsalni mindkét esetben az emberekből.


Valaki megnéz, legtöbben nem. Nem foglalkozom vele, hogy ki néz meg meg ki nem, azaz lehet, hogy tévedek.

2020. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajok leszarják a gázfröccseidet haver!
2020. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Én szoktam, fiatalabb koromban meg tiltáson ment minden alattam :)
2020. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csajoknál ez inkább égő lenne, mint menő..

Ha pl lámpánál látok egy jó csajt és már megvan a szemkontaktus, akkor sem kezdem el rángatni a gázt mint a félőrült. Ha meg rám sem néz, akkor kb olyan mint dudálni...hülyeség..

Ha kisgyerek integet, visszaintek, de nem gázfröccsözök hisz megijedhet. Ha meg azt integeti bárki hogy rángassam a gázt, rázom a fejem hogy nem oszt megyek tovább. Nem fogok senki kedvéért kínozni egy motort sem.

2020. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bunkóság.
2020. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!