Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes netről rendelni...

Érdemes netről rendelni motorolajat?

Figyelt kérdés
Nem félő, hogy újraszúrt olajat adnak el?
2020. márc. 5. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bizalmatlan vagy akkor menj el érte.

Persze ha akarnak akkor átvágnak.

2020. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában webáruházból rendelem mindig a motorolajat. De olyan helyről, ahol van a közelben fizikai bolt is, ahol át tudom venni személyesen. A futárt nincs módom egész nap várni. A munkahelyem is olyan, hogy nem futkoshatok ki, bármikor amikor épp megjön a futár. Ráadásul mire kifizetem a futárra az 1500-2000Ft szállítási költséget, ugyan ott vagyok árban. Harmadrészt az ilyen gyanúsan olcsó no-name szlovák, román, stb webboltokkal kapcsolatban lennének fenntartásaim, még akkor is ha az áfa különbség miatt tudják olcsón adni.

Nagyobb, sok éve a piacon lévő olajos, vagy autóalkatrészes áruházból szoktam rendelni és elmegyek érte. Eddig soha nem volt gond.

2020. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én az [link] -n néztem. 5600 az olaj amit kinéztem, Bárdiban ugyanez 9000
2020. márc. 5. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki linkelte a napokban pont ezt az oldalt. Nem ismerem, nem vásároltam még innen. Bárdi/Unix szerintem az egyik legdrágább beszerzési forrás. Motorolajbolt.hu, maberkft.hu, zsu.hu-ról szoktam leginkább olajat venni. Lehet hogy nem a legolcsóbb, de nekem ezek helyben vannak és eddig nem volt velük semmi probléma.
2020. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Majatom ***** válasza:
100%
Én az alkatreszek.hu-ról rendeltem a múltkor, teljesen meg voltam elégedve mindennel. Postán maradó szállítás is van náluk, ami nekem kényelmesebb, van 5 napom, hogy érte menjek, amikor nekem jó.
2020. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Majatom ***** válasza:
100%
Ja, és nem csak olajat, hanem az összes szűrőt (olaj, levegő, pollen) is onnan rendeltem.
2020. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!