Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autókereskedő aki...

Van olyan autókereskedő aki kevésbé veri át az embert?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Tudom lehetetlen de hátha! Autót szeretnénk venni 1 millió körül. Nyílván használtat tudunk venni. 7 személyes Zafirát. Fele kp fele hitel lenne. Tudtok olyan kereskedést ahol érdemes lenne érdeklődni? Mi Bács megyében vagyunk de elmennénk 200 kilómétert is ha megéri!! Tudom hogy tűt keresek a szénakazalban, de hátha!!
2020. márc. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
AAA autóba ne menj
2020. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen róluk olvastam, és nagyon nem jókat!! Még eljárás is indult csalás miatt.. De köszönöm a figyelmeztetést..
2020. márc. 5. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Az elsőre hallgas, okos ember, az AAA-t kerüld. A kereskedők abból élnek, hogy átverik az embert. Inkább magán embertől vegyél autót. Sokat segít, ha előtte írsz egy listát, mit kell megnézni (a youtube tele van ilyen videókkal). Vagy vigyél magadddal egy hozzáértőt.
2020. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hova mész, a lényeg hogy vannak profi cégek akik átnézik neked az autót töviről hegyire és nem vagyonokért teszik ezt. Na őket vidd magaddal. Szánd rá inkább azt a kb 20000 Ft-ot.
2020. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet!! Nem tudtam hogy már vannak cégek akik ilyenekkel is foglalkoznak!! Persze megéri nekünk hogy eljöjjön velünk egy hozzáértő szakember!! Nagyon köszönöm!!
2020. márc. 5. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább magánszemélytől vegyél. A gyanús hirdetéseket kerüld, és vigyél magaddal szakembert, aki átnézi neked az autót.
2020. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
33%

Csúnya általánosítás... Minden kereskedő átver? A magán személyek között is belefuthatsz zsivanyokba...

Nem az a lényeg hogy kitől veszel, hanem az hogy jól meg kell nézni mit veszel...

2020. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nagy divat fikázni a kereskedőket, de azért megfontolandó pár dolog:

nyilván van gazember köztük is. De ha pár alap dolgok kiszűrsz, akkor jobb is lehet, mint a magánszemély ( akik közt szintén sok a gazember)

- a cég rendben van-e

- a telephely igényes, rendezett

- a kereskedő jó benyomást tesz

- esetleg olvastál róluk jó véleményeket

- az autóik "őszinte" állapotúaknak tűnnek

- engedik az átvizsgálást

miért jobb ilyenkor ?

mert a cégnek kötelezően fél évig bizonyítania kell, hogy amikor eladta az autót, akkor az jó volt ( ha valami baj lenne vele)

segít/ intézi az átírást

2020. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sok esetben a kereskedő sem tudja a legtöbb autója előéletét. Sokat bevisznek cserére és ráfizetéssel visznek egy másikat. Képtelenség a kínálat cserélgetése közben ennyi autót ismerni. Nekem szerelő annyit mondott hogy használt autó.. Meg hogy hiába jön el velem, neki sincs röntgen szeme, ha meg valami csörög zörök, ropog, azt én is meghallom. Fényező ismerős szerint pedig nevetséges 10 éves autókat rétegvastagság mérővel ellenőrizgetni. Volt olyan kuncsaftja akinek a szomszédja irígységből végighúzta a kulcsot a fél éves kocsiján. Vagy egy BMWs bement a lidl be, és mikor kijött a motorhátetőbe volt karcolva egy nagy f... sz. Ezeket csak festéssel lehet javítani..
2021. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!