Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet a padlólemez kihegesztése, illetve a küszöb cseréje egy 2003-as Octavián?

Figyelt kérdés

Bal elöl a küszöb alja rohad, illetve a padlólemez kirohadt és okosba ki lett nyomva púrhabbal, lealvázvédőzve. Mivel az autó egyébként nagyon jó állapotban van kívül belül (nincs leélve, és 1 helyen volt törve, ott se komolyabban) szeretném még 5-6 évig használni.

Teljes első és hátsó futómű felújítás lesz rajta csinálva nyáron és akkor szeretném a lakatolást is elvégeztetni. Ár igazából nem számít, csak azért érdekelne, hogy kb. mennyivel számoljak.



2020. márc. 5. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Add le a bontóban!
2020. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért adjak le valamit a bontóban ha még használható, motorilag kifogástalan és lassan 2 éve van nálam, 40 ezret már megtettem vele, valamint valós 210 ezer van most benne? Első autóm, nem lelakom vagy széthajtom, hanem munkába járásra használom, akkor mi okból cserélném el egy másik vele egyidős autóra, amire szintén költeni kell? Bocs, de nekem ez az autó sokat jelent és meg éri megcsináltatni. Árra voltam kiváncsi, nem tanácsra, hogy mit tegyek a saját autómmal.
2020. márc. 5. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

50-100e Ft/oldal a küszöbözés.

Padlólemezt látni kellene. Lehet 10 ezer forint, meg lehet 200 ezer is.

2020. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 éve 100 körül volt ugyanez.


Akkor meg lett csináltatva, de jött elő máshol a rohadás.


Na azóta én korhadásra hajlamos vackokat nem veszek, lehet bármilyen dizájnos német csoda.

2020. márc. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szàmolgassunk kicsit!

A hegesztési munka 150-200k (és továb

Futóműfelújítás 120-250k

A kocsi meg ér 380k-t

2020. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rohadt drágán dolgoznak, én is elvittem az autóm és olyan árat mondtak hogy inkább vettem az árából egy multifunkciós hegesztőt és megcsináltam magamnak. Mondjuk nekem van műhelyem mert autószerelő vagyok.
2021. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Elég drága mostanában minden IS. Mindenki előtt ott a lehetőség, lehet csinálni.

2021. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!