Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fapados új vagy használt...

Fapados új vagy használt prémium autót vennétek?

Figyelt kérdés
Melyiket miért?
2020. márc. 6. 17:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%
Csakis új Prémiumot.
2020. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Fapados új, ami nincs benne az nem romlik el
2020. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
65%
Fapados használtat. Égeti a zsebedet a pénz vagy miért kell mind autóra költeni ami van?
2020. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
+1 a fapados használtra.
2020. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fapados használtról nem is volt szó.
2020. márc. 6. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér! Egy autót megvenni egy dolog, fenn is kell tartani és az sem két fillér.

Ezért fapados új, garanciális autót vennék. Vagy kicsit többért jól felszerelt újat, de nem prémiumot.

2020. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Én speciel se fapadosat nem vennék, se prémiumot. És tök nagy szerencsém van, mert a kettő között is óriási a választék. Azaz egy új fapad helyett inkább egy páréves, normális középkategóriát vennék.
2020. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a két véglet létezik. "Prémium" márkából is van rosszul felszerelt, olcsó szar meg "Fapados" márkából is vannak egész jól felszerelt modellek. Arany középutat lőném be.
2020. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Én használt autót nem szívesen vennék, újból pedig jól felszereltet (8-12 millió Ft értékben), de nem prémiumot. A mostani kocsim 16 éves, minden megvan benne, amire nekem szükségem van (automata elektromos ablakok, automata digitális klíma) ami hiányzik az a komfortindex, meg egy tolatókamera is jól tud jönni sokszor, meg bőr ülések, de ezek annyira nem fontosak nekem. Új Ladát vagy Daciát csak akkor vennék, ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy gyorsan kéne egy kocsi, évi 20-30 ezer km-t azért nem egy olyan kocsiban akarok tölteni, amihez extraként lehet kérni a klímát. A prémium autó újan és használtan is szívás, mivel ezeket az első tulajdonosnak gyártják, mindegyikre rá lehet költeni egy vagon pénzt. Szerintem a legjobb, ha valaki 10 évente vesz egy autót szalonból, az rejti a legkevesebb rizikót, de most már attól tartok, hogy nem fognak ennyit kibírni ezek az 1 literes turbós csodák.
2020. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nme prémiumot, hanem kiemelkedően felszerelt használt pár éves sportos modellt. Vannak is a listán bőven ilyenek.
2020. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!