Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új renault clioról? Nem kicsi a 898cm3-s motor? 2-3 havonta autópályán átlag 130-al, többségében pedig Budapesten használnám. Elsősorban olyanoktól kérdezem akik használják, de persze jöhet mástól is válasz.

Figyelt kérdés
Nem értek sajnos az autókhoz, kioktatást nem kérek, köszönöm. (természetesen mielőtt megvásárolom kipróbálom és még több információt szerzek róla, jelenleg csak érdeklődök mi a véleményetek)

2020. márc. 7. 19:48
 1/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Keress inkább egy Clio fórumot....
2020. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te most melyik "új" Clio-ra gondolsz?

A legújabb (2019-ben megjelent) 5-ös Clióban 999 cm3-s a legkisebb motor.

2020. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt hittem, hogy ez az új. Erre gondoltam pl.:

[link]

2020. márc. 7. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy négyes Clio (az ötösből nincs is kombi). Tehát ez valószínűleg tavalyi, kamu a kiírt évjárat.
2020. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, és a valódi új clio mennyire megbízható? nem kevés az 1.0-ás motor?
2020. márc. 7. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ragaszkodj a clio - hoz. Gondold át ezt mégegyszer. Informálódj és hozzá értő rokonoktól, barátoktól kérjél tanácsot
2020. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne kicsi az a 90 ló.

Egyébként meg nincs elő írva ha te feltévedsz az autópályára hogy kötelező 130-at menni. Pont elég a 100 is.

Nekem volt a régi suzuki 68 Le és ment 120-at könnyen.

Most is egy 72 lovas autóm van és sose megyek 100-at se vele, max 90.

2020. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"és a valódi új clio mennyire megbízható?"

Egy pár hónapja megjelent autótípusról mégis honnan tudjuk, hogy mennyire megbízható? :D Ezt majd kérdezd meg 5-10 év múlva.

Az első pár évben biztos nem lesz vele gondod, ha mégis, akkor gariban javítják.


"nem kevés az 1.0-ás motor?"

Önmagában semmit nem jelent, hogy mekkora a motor.

Van ebből a motorból a 100 lóerős turbós, ami hétköznapi használatra tök jó. A 65 lóerős szívó viszont kegyetlen lassú lehet a maga 17 másodperces 0-100 gyorsulásával.

2020. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ez egy négyes Clio (az ötösből nincs is kombi). Tehát ez valószínűleg tavalyi, kamu a kiírt évjárat."


A négyes Clio-t is gyártják még.

Kérdező, a belső sáv királya biztos nem leszel vele, 130-nál is biztos jóval többet tud menni, csak az a kérdés, hogy közben mennyit fogyaszt és milyen a menet komfort. Mondjuk 2-3 havonta szerintem akkor is ki lehet bírni, ha rossz...

2020. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!