Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vállalható autó hitelre egy...

Vállalható autó hitelre egy 2006-os BMW 650i?

Figyelt kérdés
Meg van rá a pénz nagyjából csak az esetleges javítások miatt lehet jobb lenne nem mindet egyből rákölteni a vételárra hanem hagyni szervízre is maniókát?
2020. márc. 7. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igazi penztemeto az a motor. Addig lesz jo amig elmeny az ereje de hamar eleged lesz. Hitelre sose eri meg autot venni.
2020. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Semmilyen használt autót nem veszünk, ha csak éppen a vételárra futja..

Pláne nem egy olyat, ahol egy gumiszett+olaj (szűrő stb)+ biztosítás alsó hangon 500 ezer, és egy komolyabb hiba javítása 7 számjegyű.


Válasz egy fiatalabb 530i-t ennyi pénzből. F10-ből még volt szívó sor6.

2020. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Először csinálj egy kalkulációt a biztositás és teljesitmény adóból és meglátod hogy nem lesz kedved hozzá.

Meg egy sorozat gumi, vezérlés szett csere.

2020. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasznalt autó meg hitel, még új autóra is örültség.
2020. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
nem osztom a véleményt. Lehet hitelre vásárolni, simán. egy dolgot vegyél figyelembe: a havi törlesztőd tervezhető legyen, az ne hiányozzon a havi büdzsédből és legyen betonbiztos a munkahelyed. Mondjuk ilyen ember jó kevés van...
2020. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek az előttem íróval, nyugodtan lehet autót hitelezni, ha bizonyos feltételeknek megfelelsz.


Viszont a 14 éves 650i az nem olyna autó, amit hitelezni kellene. Ha erre nincs korpa megvenni akkor inkább felejtsd el.

2020. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Anno 2002-ben mi is hitelre vettük az Opel Astrát és legalább tudtuk azt, hogy tutira nincs széthajtva, 0km-es stb.


2015-ben 1 millió Ft hitelt vettem fel egy 5 éves Skoda Octaviára. Úgy voltam vele, hogy ha bármire költeni kell ne az legyen, hogy nincs rávaló. Szerencsére 5 év alatt egy kuplung csere, vezérlés csere, szűrők meg kopóalkatrészek cseréje volt. 5 év alatt nem kellett rákölteni 350 ezernél többet.


Úgyhogy szerintem is lehet hitelre venni autót de akkor tényleg legyen vagy atombiztos munkahelyed vagy tartalék pénzed hogy ne legyen gond fizetni a hitelt ha esetleg elküldenek.

2020. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok prédikálni, de öregedő ex-prémium hitelre nem a legszerencsésebb kombináció. Bármikor beüthet valami olyan nagyobb, drágább javítás, amit nem tudsz előre kalkulálni. Persze nem törvényszerű hogy ez bekövetkezik. Kicsit lutri, de ha szeretsz veszélyesen élni...

Legutóbb új, garanciális, 0km-es autót is inkább kp-re vettem, mint hitelre. Sokan le is hülyéztek miatta, mert állítólag "új autót csak hitelre szabad venni". Nekem ez így megnyugtatóbb, hogy ha bármi is történik (ellopják, összetörik, kirúgnak a munkahelyemen, megbetegszek, stb.), már ki van fizetve. Szeretem a pontosan kiszámítható dolgokat.

2020. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:

#7

Egy új Astra, egy 5 éves Octavia és egy 14 éves 650-es BMW várható költségei köszönőviszonyban sincsenek egymással.



Én nem hogy hitelre, még kp-ra sem vennék ilyen pénznyelőt.

2020. márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!