Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényszórókat szeretném felpoli...

Fényszórókat szeretném felpolirozni az a felállás hogy be csoszolom vízbe 2000el aztán 3000el aztán 3M es pólir pásztával ki polirozom az úgy működhet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Csak a végén ne felejtsd el két-három rétegben lefújni két komponensű UV-álló lakkal, mert ugyanolyan, sőt rosszabb lesz egy év alatt, mint amilyen polírozás előtt volt.

Gondosan takarj el mindent körülötte, mert ha karosszériaelemre jut a köd, nem nagyon fog lejönni.

Lehet kapni ilyen lakkokat, fújás előtt egy karikát el kell csavarni az alján, ekkor összekeveredik, jól felrázod, aztán van két-három órád fújni. Én olyat vettem, amit az üzletben a vásárláskor kevertek be, voltpár órám kifújni. Vagy öt éve csináltam meg, azóta sem akar sárgulni.

2020. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kettő és fél ezerért csinálják darabját.Nem éri meg kísérletezni.
2020. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyiért ugyan nem.

Nem jön ki belőle még a szakmunkás minimálbér rezsióradíja sem. És nem beszéltünk az anyagról, polirpapír, polirpaszta, lakk. A 4-6 már reálisabb.

2020. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesten 5000/db-ért bárhol megcsinálják, tényleg nem érdemes szórakozni vele
2020. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem kritikus szerintem hogy vissza keljen szedni az egész lakk réteget kicsit Martos annyi
2020. márc. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!