Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények Mazda rx8 ról?

Vélemények Mazda rx8 ról?

Figyelt kérdés

1.3 as motor 192 ló 2004 est néztem.

Meg tetszett ez az autó de nem tudom meg éri e. Mennyire lehet tunningolni? 1.3 as motor 192 ló milyen ? Nem tudok sokat a Mazdákról mert nálunk senkinek nem volt még de nekem nagyon meg tetszett de nem tudom mennyire bajosak.



#Mazda.
2020. márc. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
nem akarsz ilyet
2020. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ebben az autóban nem hagyományos dugattyús motor van, hanem wankel motor. Ez tudod mivel jár?
2020. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Wankel nem utcára való.

Versenypályán marhajó, bemelegíted, ütöd órákig, majd visszahűtöd és ennyi, bejárni dolgozni alkalmatlan mert hamar vége.

2020. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Aki gyakorin akarja megkérdezni, hogy milyen egy RX8, az inkább keressen mást, mert nem ért hozzá, és ez miatt hamar tönkre fogja vágni.
2020. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még meg sem vetted, de már tuningolni akarod? :D

192 ló miért nem elég neked? Nekem 150 lovas dízelem van, 1,6 tonna önsúllyal és megy, mint a golyó.


Na de mindenesetre az összes olcsó RX8-as motorhibás. Vegyél inkább egy sima Ottó motoros akármit, van sok jó kupé ezzel szerelve.

2020. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bburagonál egész olcsó, az való neked.
2020. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat , aki meg gúnyolódó kommentet írt az had ne mondjam mit tegyen. Minden esetre köszönöm annak aki komolyan vett.
2020. márc. 8. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan vett? Most komolyan ha RX8-ról, amiről mindenkinek első szó ami eszébe jut a wankel, erről csak ennyit tudsz technikailag, hogy 1.3-mas motor akkor jobb ha messzire elkerülöd.
2020. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!