Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális összeg,...

Mennyi a reális összeg, amiért egy 32 éves, megkímélt, garázsban tartott Trabant 601 Special eladható? Aki mostanában vett/adott el Trabit, írja meg a tapasztalatait.48000 km van benne, szeptemberig érvényes a műszakija. Apu szeretett Trabija volt.

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon-nagyon állapotfüggő. Rákaptak a veteránosok, a tökéletes állapotban megmaradt darabokat horror áron adják-veszik. Egy patika állapotú darabért már két éve is millió fölött is kifizettek a gyűjtők. De ahhoz tényleg abszolút hibátlan újszerű állapotban kell lennie. Ha nem ennyire kimagaslóan tökéletes, de azért kiváló állapotú, még akkor is többszázezer forintot érhet. Ha viszont csak egy korának megfelelő átlagos, leharcolt darab akkor már csak tízezer forintokról lehet beszélni. Szóval hatalmasra nyílt az olló árban, az állapot alapján.
2020. márc. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Volt amelyik 2.5 milláért ment el.
2020. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár százezerért meg lehet próbálni, ha nem kenyérre kell az ára és van időd kivárni.

Nekünk egy első tulajos 69.000km-t futott, végig garázsban tartott, végig forgalomban lévő 2101-es Ladánk van. Nem szalon állapotú ennyi idősen, de elmegy bárhová saját lábán és nem egy rozsdakupac az egész. Pár éve feltettem 200e-ért és pár "tesó" hívásán kívül, hogy 30-ba elvinné, nem igazán volt komoly érdeklődés. Pedig ebből is van fent milliókért is a neten.

2020. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Várjál még vele 8 évet. Folyamatosan megy fel az értéke ezeknek.
2020. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Persze hírdetik Őket sokért is, de ez sosem lesz ritkaság...

Ha tökéletesnél is tökéletesebb az állapota, akkor 500-600 ezerért viszonylag gyorsan el lehet adni.

Ha átlagos, akkor kb. 50-60 ezer Ft.

2020. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 9. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak érdekel, azzal mi volt a baj, hogy belinkeltem az épp eladó trabantokat, hogy ahhoz lehet hasonlítani...
2020. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olvastam a kommentet, de utána hamar eltűnt. Nem lehet, hogy reklámnak tekintette az oldal?
2020. márc. 10. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, végül is előfordulhat, nekem nem volt vele reklám szándékom szimplán mint összehasonlítási alap.
2020. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Nagyon el vagy tévedve.. 50-ért szinte nem is lehet találni. Nem hogy forgalomban lévőt..
2020. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!