Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom festékvastagság...

Honnan tudom festékvastagság mérő nélkül megállapítani, hogy egy autó szét volt-e törve?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Karosszériaelemek közti távolságot figyeled mindenhol egyenlőnek kell lennie.


Lámpák vonalának követnie kell egymást.


Motortérbe belenézel, és a karosszérián figyeled az illesztési pontokat, hegesztéseket.



Felemelteted, vagy alánézel a kocsinak.

2020. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha szét volt törve, azt látod a hézagokból, és a fénytörésekből (ha van egy kis műszaki érzéked).

Ha csak koccanás volt, azt szemre nem veszed észre.

Egyébként ha a festékvastagság minden elemen magas, akkor lehet hogy szimplán újra festették az autót.

És az is lehet, hogy te semmit nem mérsz, mert az adott elem cserés volt, így csak egy réteg festés van rajta.

Tehát festékvastagság alapján,nem lehet tudni.

Más szemszögből kell nézni.

2020. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész vele a legközelebbi fényezőhöz, azonnal megmondja. Vagy viszel magaddal egy hozzáértőt. Már csak azért is jó, mert akkor azt is meg tudja mondani, hogy csak kisebb javítás volt-e és azt tartósra megcsinálták-e, mert akkor nyugodtan meg lehet venni.
2020. márc. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha autót akarsz venni, szerintem vegyél egy mérőt először.

Behozza az árát, mint sem átverjenek.

[link]

2020. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!