Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tökéletes motor egy 185 cm....

A tökéletes motor egy 185 cm. Magas,80 kilós fiúnak A2 jogsihoz?

Figyelt kérdés
Lehessen vele terepen is kényelmesen menni, bohóckodni, illetve nagyokat túrázni. Pörgős, strapabíró, megbízható, olcsó, A2 jogsival kompatibilis gépet keresek, tehát magát a tökéletes motort (legalábbis számomra tökéletes) . Mindenféle tapasztalat, tanács érdekel, írjatok minél többen, minden segítség lehet ezzel a témával kapcsolatban. Ha konkrét motort ajánlotok, kérlek vegyétek figyelembe a termetemet, nem szeretném, ha túl alacsony lenne hozzám, és emiatt lenne kényelmetlen. Max 500k-t szánnék vásárlásra, nyilván használt motort vennék, és minél kevesebb szerelést igényel, annál jobb. De drágább kategóriában is érdekelnek a tapasztalatok. Minden segítséget előre köszönök!

2020. márc. 12. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Mz Etz 150
2020. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első motor, vagy van már tapadztalatod?


Ha már van, akkor pl Suzuki Freewind, Kawasaki KLR650, KLE500, egy régebbi Honda Transalp, Honda Dominator, ilyesmi. Ezeken mind kényelmesen elférsz, terepen sem ijednek meg, bohóckodásra is kiválóan alkalmasak.


Nekem Suzuki Freewind volt, habár az mostanában picit drágább, én 480ért vettem 2016ban. Két személlyel, 130 liternyi dobozzal megjártuk észak-olaszországi hágókat, Bled környékét. Valaki világkörüli útra ment vele (On the Run). Egyszerű, mint a faék, olcsó, 1 főre elég erős.


Ha nincs tapasztalatod, akkor valszeg úgy jársz a legjobban, ha veszel egy 250-es akármilyen motort 1-2 szezonra, eladod ugyanannyiért, majd mehet a fentebbiek közül az egyik. Én hasonlóan csináltam, egyből sok lett volna a 200 kg 50 Nm.

2020. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Suzuki drz 400,
2020. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
500-ból nem fogsz tudni tökéletes motort venni :D Tökéletes egy Aprilia Pegaso Trail vagy Strada lenne neked, de ahhoz kéne majdnem még egyszer ennyi pénz.
2020. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!