Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon 2020-ban, és már 2019-be...

Vajon 2020-ban, és már 2019-ben is a kihegyezett, húzott macska szemű fenyszoroju autók már divatjamúltak?

Figyelt kérdés
Elsősorban "annak" a nemzetnek az autoira gondolok. Lanyok, hölgyek ti vennetek ilyen autót vagy inkább vmi konzervatívabat, pl négyes Polo, Ibiza, Fabia?

2020. márc. 14. 16:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert tartok tőle, hogy már egy divatjamúlt formatervu autóval jarkalok... Divatok változnak, az autó iparban is, ugyebár...
2020. márc. 14. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Az autókat nem divattervezők tervezik. Ott inkább design-ról van szó.

Illetve státusz szimbólumról.

2020. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De további formai "bakikat" is felfedeztem a kocsin (Pug twohundred-seven), pl élére vasalt sarvedok, ilyenek legutoljára nem a kétütemű Wareszokon volt megfigyelhető? Visszapillantó tükrök: mintha oda lennének ragasztva az A oszlop tövébe. Kérdem én, minek ennyire bedonteni az első szélvédőt, ellenkező esetben (normál dolesszog) a normális helyén lennének a tükrök... Vagy francia tervezésben, mint sok más esetben is, ne is keressünk logikát?
2020. márc. 14. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most a nagy fekete műanyag hűtőrács a menő.
2020. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De gondolom nagyobb, "menőbb" autókon, nem? Passat, Mercik, Audik, BMW-k, Super B-k (Skoda), stb. ??
2020. márc. 14. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, még mindig nem érted.

NEM az autótól leszel "menő".

2020. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak időálló formák, mint pl. az állólámpás mercédesz, vagy a bukólámpás mx-5. A 4-es polo nem az.

Nem véletlenül van ezeknek az autóknak mindig újabb generációja.

A mostani trend a hatalmas hűtőrács, mert a kínai azt szereti.

2020. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én épp az ellenkezőjét állítom, hogy ezek a formai elemek nagyon NEM trendek! Nem tudsz olvasni a sorok között, you fucking big ASSHEAD!
2020. márc. 15. 08:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsesz, nem nektek szántam, hanem egy, most már törölt választ adó arcnak...
2020. márc. 15. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!