Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezérműszíjon rajta kell...

A vezérműszíjon rajta kell hogy legyen milyen típus?

Figyelt kérdés
Most lett cserélve vezérműszíj, de hengerfej tömítést is cserélni kell, ezért el kell vinnem mégegy szervizbe az autót. Mivel ehhez a művelethez úgy is le kell venni a vezérműszíjat, kíváncsi lennék hogy a szerelő aki lecserélte, tényleg le e cserélte vagy csak átvert? SKF szett lett beletéve, ennek a márkajelzése rajta kell hogy legyen a szíjon?
2020. márc. 15. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajta szokott lenni. Meg a méret is, a külső lapos felületen. De tehetsz is rá valami nem feltűnő jelölést
2020. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
Nem hinném, hogy kockatatna a szerelő egy lancszakadst és ezzel egy komolyabb javítási költséget is.
2020. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: A szij már le van cserélve csak most úgyis vinnem kell hengerfejezésre. És mivel meg kell bontani, le kell venni a szíjat. És kiváncsi vagyok hogy az előző szerelő tényleg le e cserélte mert azt tudom hogy skf lett bele rendelve. De a lényeg átjött, rajta van a szij külső felén a márka, tehát tudni fogom. Köszi.


2. válaszoló. írtam hogy szíjról van szó.

2020. márc. 15. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Akkor félreértettem. Elvileg jó pár ezer (vagy pár tízezer) km-ig frissen látszik a márka és a kód. Ha meg van kopva, azt simán látni fogod.
2020. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 es köszi.
2020. márc. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!