Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Naked bike vs spormotor, ti...

Naked bike vs spormotor, ti melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudok dönteni, mindkét típus nagyon bejön, és mindkettőnek megvan az előnye, hátránya. Annyit hozzátennék, hogy sportmotorból inkább a szolídabbakra gondolok, pl. egy Ninja.

2020. márc. 15. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"Naked bike vs spormotor, ti melyiket választanátok, és miért?"


Én már választottam. Régebben sportmotorjaim voltak, most meg csupasz motorom van. Miért? Mert ezt válaszottam :) Annak idején sportmotor választottam mert az volt jó nekem, 3 éve meg úgy döntöttem csupaz gépekre ülök át, mert akkor úgy gondoltam az lesz jó nekem. Igazam lett.



"Én egyszerűen nem tudok dönteni, mindkét típus nagyon bejön, és mindkettőnek megvan az előnye, hátránya."


ŐŐőő igen. Ez pontosan így van.


"Annyit hozzátennék, hogy sportmotorból inkább a szolídabbakra gondolok, pl. egy Ninja."


Inkább a szolidak...bármit is jelentsen nálad :) Ha neked lennék mindjárt két Ninját választanék...Hadzsime!

2020. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd főképp használni?
2020. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én? Egyiket sem :) Mert nem olyan praktikusak, nem olyan kényelmesek az én céljaimhoz. És itt ez a kulcsszó. Ne azt válaszd, amit más választana, hanem ami a te céljaidhoz kell, különben könnyen lehet, hogy rosszat választasz.
2020. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felesleges kérdés. Két különböző kategória, különböző célokra.

Döntsd el, h hogy és hol akarsz motorozni és máris megvan a válasz.

2020. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

én naked mellett döntöttem /2008-as Kawasaki Z1000/,ha próbálnád ötvözni akkor javaslom hogy első idomos sporttúrát próbálj ki.

gondolok itt olyanra mint pl yamaha fz6s-1s

kellően feszes,gyors,ugyan akkor szélvédelme is van és kényelmesebb is mint egy speed.

2020. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!