Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek melyik színben tetszik...

Nektek melyik színben tetszik legjobban a Dacia Logan? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Itt végig tudjátok állítgatni a 8 lehetőséget és van illusztráció:


[link]



2020. márc. 3. 19:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az alap "Tengerészkék" a legjobb.

A "Nyérc barna" is tetszik, de 110 ezret nem fizetnék érte.

2020. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Nekem a fehér
2020. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Bebu01 válasza:
62%

Egy ilyen autót nem azért vesz az ember, hogy gyönyörködjön benne.

Válassz valami praktikus színt!

2020. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem a szahara bézs, valamiért a francia autókhoz nekem illenek ezek a pasztell színek, soknak a belseje is világos. De én úgy vagyok vele, hogy minden extrát kérnék egy kocsiba, ami 1 millió is lehetne, úgyhogy a felár nekem nem számítana. De egy ilyen olcsóbb autónál lehet tényleg felesleges.
2020. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Extraként az ülésfűtést, légkondícionálót (manuális, környezetbarát, illetve a kormány és vezetőülés állíthatóságot kérném...

Úgyhiszem, hogy ezek a legtöbbeknél alapok és ha majd egyszer el akarom adni, akkor sokat számít.

Szerintem a színén is múlhat, hogy mennyire lesz kelendő, bár 6-7-8 évig tervezem használni, alapvetően kb. 4 év múlva lesz egy kitőrési lehetőségem a karrieremben.

Ha akkor befutok, már akkor el is fogom adni.

2020. márc. 3. 20:08
 6/29 anonim ***** válasza:
A kollégám meteor szürkében vette, nem mutat rosszul rajta az a szín sem. Élőben jobb, mint a honlapon. Nem annyira sötét.
2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

A vörös senkinek sem tetszik?

Nekem őszíntén teljesen mindegy, hogy milyen színű lesz amíg én vezetem, de arra gondoltam, hogy az a legfiatalosabb szín... Az ára miatt pedig talán a fiataloknak a legvonóbb ez az autó.

De lehet hibás a logikám...

2020. márc. 3. 20:15
 8/29 anonim ***** válasza:
Én a barnához tudok viszonyítani. (Elég tisztán tartani!) A kék ami elég jó, tetszetős szín.
2020. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Az ára miatt pedig talán a fiataloknak a legvonóbb ez az autó.


De lehet hibás a logikám..."


Nézőpont válogatja! Akinek arra kell, hogy lényegi feltűnés nélkül elmenjen a-ból b-be annak igen, aki feltűnősködni akar az meg inkább venne egy lefingott valamit, főképpen a német szentháromságból. Mivel a dacia nem egy presztízsmárka.

2020. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát ha a nagy többség véleménye érdekel, akkor meg kell nézni, hogy milyen színben promózzák az adott típust. Nem véletlenül ilyen színben lesz a plakátokon, hirdetéseken. Komoly pénzeket fizetnek az autógyártók a marketingeseknek és nem a semmiért...
2020. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!