Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alábbi linken látható felnim...

Alábbi linken látható felnim van. Milyen csavar kell hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyan ilyen alufelni van. Nemrég vettem, csavarokat nem kaptam hozzá. Felpeóbáltam már az autóra a mostani lemezfelni csavarjaival. De úgy mértem hogy 9 mm vel hosszabb csavart kell vennem, hogy ugyan annyit beleérjen a kerék ágyba a csavar. Kérdés hogy honnan szerezzek ilyen csavart? Gumiszerelő szokott árulni? Valamint alufelnihez ugyan az a kúpos fejű csavar való?


12x1.5 ös a csavar amúgy. Bársony drágán láttam csak csavarokat és nem is voltak elég hosszúak amiket találtam. És 1000-1400 forint/db. Googlén viszont 400forint/db OS találatok vannak.


2020. márc. 18. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Bele rakod a csavart a felnibe , le méred az átlogó részt , 6-8mm menet át log akkor semmi baj fel rakhatod nem hagyod el .

Ha ennél kevesebb lóg át akkor hoszabb csavar kell .

Le írhattad volna az autó pontos típusát mert így nehéz meg mondani , hogy adott márkán belül melyik modell van hosszabb csavarokkal

2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Suzuki ignis. Mindenképpen hosszabb csavar kell. 4-5 mm lóg át. A gyári lemezfelninél 9 mm vel több lóg át. Másik kérdés az lenne hogy ugyan a kúpos fejű való ehhez is? És gumisnál tudok e venni csavart?
2020. márc. 18. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemezfelnihez többnyire rádiuszos fejű csavar kell, aluhoz kúpos. Gumisnál jó esetben van csavar elmész és segít. Amúgy leméred, hogy a lemezfelniből mekkora menetméret lóg ki és az alapján kiszámolod milyen hosszú csavar kell az alufelnihez.
2020. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!