Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998 Audi A3 8l első lámpáit...

1998 Audi A3 8l első lámpáit ki lehet cserélni faceliftesre (2001-)? Ha nem milyen átalakítások kellenek hozzá, hogy ki lehessen cserélni?

Figyelt kérdés
Adott egy 1998 -as évjáratú Audi A3 8l. Ismerősöket körbe kérdezgettem akik úgy otthon vannak ebbe,de egyik fele azt mondja,hogy ki lehet cserélni faceliftesre,másik fele meg azt mondja,hogy kis átalakítással lehetséges ez. Tehát a kérdésem,hogy akkor most egy az egybe ki lehet cserélni a lámpákat faceliftesre vagy csak átalakítással?És ha átalakítással akkor mit kell átalakítani,mi kell hozzá,stb?

2020. márc. 20. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy kis átalakitással lehet, attól miért nem kérdezed meg?
2020. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott,hogy valamit meg kell reszelni hozzá,hogy bele passzoljon. Nekem meg pontosan kéne tudnom,hogy ez hogy működik,mert igazából ő se nagyon tudta megmondani.
2020. márc. 20. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Ne reszelgess semmit. Hagyd a p-be az egészet.

Vegyél egy 2001-es A3-at, ha annyira olyan külsőt akarsz. Gyakorlatilag ezek az autók szarér hugyér mennek.


Arról ne is beszéljünk, mennyire szabályos egy ilyen átalakítás...

2020. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mindent lehet. Nekem is 98 1.8T van és ugyanezt az átalakítást szeretném végrehajtani. Nem tudom azóta mi történt, de ugye először be kell szerezned főcsatlakozó fejeket, mert a facelift búra csatlakozója eltér az autóétól. Ezt én egy bontott A3 facelift hirdetésből beszerváltam. Aztán valóban kell egy pár mm-es reszelés a lökhárító felső részéből, de nem vészes. Majd vidd el egy autóvillamossági szerelőhöz mert a csatlakozó kábelek áramköreit össze kell forrasztani. És azt ajánlom légy következetes, mondd meg, hogy ezt szeretnéd és pofa be. Te fizetsz érte, olyan legyen ahogyan Te szeretnéd. Valamint ajánlom, hogy természetesen a régieket tartsd meg, eladásnál sokat számít ha megvannak. Sok sikert!
2021. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!