Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen inaktív kapcsolók...

Milyen inaktív kapcsolók vannak egy Renault Thaliában? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem a műszerfalon vannak olyan visszajelzők, melyek sosem égnek, pl. az első szélvédő párátlanítója. Csak olyan írjon, aki tényleg ért hozzá! Abban a tudatban vagyok, hogy jelzi, ha defektet kap, mert ott a visszajelző lámpája, de ha kiderül, hogy az is inaktív, akkor nem várom a csodát..

2020. márc. 20. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Most akkor kapcsolókról vagy visszajelzőkről van szó?

A műszerfalban valószínűleg mindennek megvan a helye, amivel az adott típust szerelhették. Hogy a tiedet mivel szerelték fel ezek közül, azt legfeljebb te tudhatod.

2020. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felszereltségfüggő. AutoDNA-n nézzed meg mivel szerelték a te autódat.
2020. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009es Thalia, pl nekem van izzítás jelző lámpám is, de nyilván nem gyullad ki, mert benzines az autó. De aminek világítania kell létező hiba esetén, az világít is, nyugi.
2020. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor ráadod a gyújtást, akkor fel kéne villannia az összes visszajelző lámpának, aminek működnie kell.
2020. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!