Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsi gumi a legjobb...

Peterszondavid kérdése:

Melyik kocsi gumi a legjobb defekt álló stb?

Figyelt kérdés
Most szeretnek venni csak nem tudom hogy milyet
2020. márc. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nyári gumi, most volt totalcaron a cikk

[link]

2020. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A defekt tűrő.
2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alacsony profilú gumiknál van defektálló. Állítólag ezek kényelmetlenek, de nincs velük tapasztalatom.

Ha nyárit akarsz, akkor bármelyik prémium alap gumija jó lesz (sportos gumit én nem vennék, de nem is olyan az autóm).

Ha akarsz spórolni, akkor Falken ZE310 gumikat ajánlok. Nekem ezek vannak. Nagyon halkak és teljesítményben alig maradnak el prémiumtól.

2020. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt erősített oldalfalú defekttűrő gumim. Valóban nem túl komfortos. Mivel merevebb a gumi oldalfala, jobban átadja a gördülési zajt a karosszériának. Főleg 30-40km/h-t tempónál irdatlanul dübörgött az egész beltér. Mikor lecseréltem egy megváltás volt a csend.

Egyébként 20 éve és kb 600.000km óta vezetek. Lekopogom, de defektem még sose volt. Pedig tavaszi-őszi kerékcserék alkalmával nem egyszer szöget, facsavart húztam már ki a gumi futófelületéből.

2020. márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kinek milyen marka jött be vagy a marka a minőséget nem takarja ?Tapasztalat
2020. márc. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!