Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy erősebb,...

Szeretnék venni egy erősebb, sportosabb autót, ez egy régebbi vágyam. Találtam egy olyat ami megfelelne nekem de nem tudom érdemes e megvenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval egy 2007-es Volvo S80-an tetszett meg. 35 000 km van benne 315 lóerővel és összkerékhajtással és 6 sebességes automata váltóval 2 millió forint. Leírás szerint sérült, sok éve darabokra szétszerelt lejárt magyar okmányokkal. Szerintetek érdemes lenne megnéznem egyáltalán vagy inkább hagyjam? Sokat kéne még rá költenem utólag? (ha valami jelentős adatot nem írtam szóljatok)

2020. márc. 25. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pénztemető lesz. Ha van sok milliód erre a hobbira, és nem sajnálod, akkor jó választás az autó.
2020. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer megkérdezted
2020. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Gondolom nagyon fontos 2orankent megkérdezned hogy egy lejárt papiros,sérült,kosárba szedett szarral ,mindezt 2millioert vajon befürödnél-e vagy sem,illetve hogy sokat kellene rá költeni?!?Te nem sportos autót akarsz venni hanem egy vagon használhatatlan ócskavasat.....de ha vagy annyira hülye,hogy erre te egyedül nem vagy képes rájönni,akkor szaladj és vedd meg még ma......
2020. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mármint a kmóra állásnál lemaradt egy nulla igaz...


Nem, nagyon nem éri meg, 2 milliót adni egy darabokban álló Volvo-ért.

2020. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!