Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Könyves Kálmán körút és úgy...

A Könyves Kálmán körút és úgy kb. az egész külső körúton 70-el lehet menni, szerintetek vészes robogóval ott közlekedni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 50-es robogóra gondolsz, amivel max 40-et mehetsz. Igen, nagyon veszélyes.
2020. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mivel csúcsforgalom idején amúgy is max 50-nel megy a kocsisor, ha mg nincs csúcsforgalom, akkor jobban oda tudnak rád figyelni, kevesebb az autó. Nyilván nem kellemes érzés, sokat kell hátrafele figyelned, de vállalható. Nagyon ritkán engedik meg a körülmények, hogy autóval 70-nel menj ott végig. nekem legalábbis ritkán sikerül. Attól is függ, mely részeire gondolsz pontosan, mivel vannak olyan részei, amik szinte egész nap, minden nap dugóban állnak, kivéve az éjszakákat, késő estéket.
2020. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerémitől az Egressy útig mennék, most kisebb a forgalom a vírus miatt, így bőven 60-as a tempó, hétfőn mentem 5 körül kocsival.


Olvastam pár helyen, hogy robogóval ingáznak, úgy hogy a Hungárián is mennek. 12 km a munkahelyem, BKV helyett robogóznék.

2020. márc. 25. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Sima ügy.

Oké, hogy 70-nel mennek, de 3 sáv van, szóval simán ki tudnak kerülni.

Annyi, hogy a balkanyarhoz időben be kell sorolni.

2020. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!