Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak kis, mütyür (családias...

Vannak kis, mütyür (családias hangulatú), de teljesértékű/használható négy üléssel rendelkező luxus, vagy prémium autók (coupé, szedán, cabriolet, mindegy)?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 12:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 64, meg 67 százalékosok. Személyeskedés, meg lenézés helyett, ha azt csináltátok volna, amit tanácsoltam: treníroztátok volna egy picit az eszeteket, elkerülhettük volna ezt a teljesen fölösleges támadást, amit alaptalanul tőletek kaptam.


Utána érdeklődtem máshol is, ezért a kétkedőknek, a hitetlenkedőknek bemásolom ide, amit másoktól kaptam, csak hogy lássátok, nem csak személyeskedni, lenézni lehet a másikat, hanem ha az ember használja az eszét, akkor igenis használható válaszok is tudnak érkezni, csak ez meg kell fogadni, amit a kérdező mond, és nem őt alaptalanul sértegetni...


Jöjjön hát néhány ember használható(!) észrevétele:


Mercedes-Benz C-Osztály.


Mercedes-Benz CLA-Osztály.


BMW 3/4.


Audi A3 Sedan.


És még kaptam jópár prémium és luxusautó típust, de ha itt ennyire életképtelen, még az eszét használni (megerőltetni?) sem tudó, kizárólag sértegetni képes alakok tanyáznak, akkor teljesen felesleges tovább folytatom, nem érdemlik meg, hogy tovább szóljak hozzájuk. Teljesen felesleges, értelmetlen időpazarlás lenne, így törlöm is a kiírást, üzeneteket soha nem olvasok, írjatok amit akartok, az már soha többé nem jut el hozzám.


Még jó! :)

2020. márc. 26. 17:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezekre sem teljesül mindhárom feltétel amit megadtál mert lehetetlen. Ennyi erővel random irogahatok autókat mert kb. te is ezt tetted. Észbajnok.
2020. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A leírtaknak egyike sem műtyűr, se nem családias. Csak simán premium.
2020. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tipikus kis mütyür autó mind. Okostojás, kukáztad a három feltételből az egyiket, azt jössz arcoskodni...



Szerintem most az otthoni oktatás miatt egy csomóan találnak sötét elméjük mélyén valami választ egy olyan kérdésre, amit nincs értelme feltenni, beírják ide, mindenkit leoltanak, aztán nagyokosan megválaszolják a saját kérdésüket.

2020. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te láttad már az általad felsorolt járműveket?

Mármint nem mecsboxként, hanem igaziban.

Egyik sem (ismétlem: sem a C, sem a CLA, sem a 3xx, sem a 4xx, sem az A3) NEM MÜTYÜR. Ezek még csak nem is kicsik.

Lehet minket lepontozni, meg lehet arcoskodni, de a saját elvárásaidnak ezek az autók NEM FELELNEK MEG.

Ennyi erővel szinte bármit felsorolhatnánk, hiszen ha az egyik szabadon választott feltételedet figyelmen kívül hagyhatjuk, akkor nincs olyan autó, ami ne felelne meg.

Szóval menj ki az utcára (EGYEDÜL!), keress hármas béjemvét, A3-as Audit vagy egy C Mercit, és nézz hozzá egy Pólót vagy egy Corsát. Na azok kicsik. Még nem mütyürök, de már kicsik. Az általad felsoroltak ezeknél jóval méretesebbek.

Szóval igazad van, mi mind hülyék vagyunk.

De nézz a tükörbe, látni fogsz egy helikoptert.

2020. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az Audi A2 lehet a legközelebb ehhez, mert az egy prémium mini-egyterű.
2020. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!