Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen melegbe van aki klíma...

Ilyen melegbe van aki klíma nélkül utazik sokat autóval?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg, hogy ne süljetek meg?
2020. márc. 27. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Sosem használom a klímát, még 40 fokban sem. Félmeztelenül, rövid nadrágban vagyok kánikulában.
2020. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom hogy te hol laksz, de GyMS megyében reggel 4-kor 2 fok volt... Amúgy igen, jelenleg most klíma nélkül utazok
2020. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nincs klímám.
2020. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehúzom az ablakot.
2020. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most biztos hogy nem klímázok... nyári melegben is igyekszem inkább az ablakot leengedni. Hiába kitisztítják azt a hülye klímát, csak porszaga lesz egy idő után... meg lehet mellette fúlni. De ez egyéni probléma, ültem már normális klímás autóban is, ott nem volt gond.


Viszont, a fogyasztás lényeges, illetve ha eleve gyengébb autód van, jól meg tudja ám fogni... az amúgyse izmos motor csak erőlködik.

2020. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 autómból 2 be van klíma, viszont mindig elromlik, meguntam, lehúzom az ablakot, ez van.
2020. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs klímám. Nyáron elég szar, de a klímát meg amúgy sem bírom tehát nem megoldás számomra.
2020. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes kocsim fekete :( Ritkán klimázok.

Az ülésre golyós üléshutatot teszek. Papásan néz ki, de nem izzadsz bele az ülésbe, plusz (nekem) kényelmesebb is.

Hátsó ablakok sötétítése is részmegoldás. Első ablakra 30-40ért lehet tenni átlátszó UV szürő fóliát (eddig nem tettem).

Igyekszem árnyékban parkolni.

2020. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen meleg... Első nap az idén, mikor éppen 20 fokot elérte a hőmérséklet, és már olvadsz el? Nyáron mi lesz? :))
2020. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!