Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor nyáron látják az emberek...

Mikor nyáron látják az emberek, hogy egy olcsó autóval felhúzott ablakkal mész (klíma), miért néznek olyan furcsán?

Figyelt kérdés

Egy 2004-es Corsáról van szó, pirosnál vagy Balaton parton mindig bebámultak az autóba. Szerintem vagy hülyének néztek, hogy 40 fokban felhúzott ablakkal megyek, vagy nem láttak még ebből klímásat? Mi lehet?

Az év többi részében le sem sz&rják az autót. :D


2015. márc. 14. 16:26
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
100%
Szerintem csak bemeséled magadnak ezt a jelenséget.
2015. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem néz senki furcsán...valami mást sasolnak..lehet, hogy azt nézik, jééé..ez még gurul?


úgyhogy ne törődj semmivel, csak told a gázt...

2015. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi? A 2004-es nem is régi, vagyis kinézetre nem az.Igaz nem tök új. Ez már nem az szögletes corsa. Senki nem néz hülyének, vagy ha igen akkor meg szard le. Nekem 2001-es 1.8-as vectrám van, de ilyen jelenségről még nem hallottam :)
2015. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy tele van ragasztva kívánságlistával, meg egy rakat tuning van rajta, és azon csodálkoznak, hogy nem bömböl a zene lehúzott ablaknál? :D
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy hogy bömböl a tüctüc, igénytelenül rezeg a rendszámtábla meg minden műanyag vacak a kocsin - az ember megnézi, ki az az idióta.
2015. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!