Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 80-100km-távra megéri...

Napi 80-100km-távra megéri dízelt venni, vagy maradjak a benzinnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kirúgtak, vidéken kaptam munkát, én városi vagyok, van egy benzines autom, de ez a baratnőmnek kell.Fogyasztas nem annyira lényeg, szervízelés sem igazán, napi 40 km-t mennék ki és jönnek vissza+40 tehát 80 km-t utaznék erre már megéri dízelt venni? Azt olvastam az vegyen dízelt aki, sokat megy.ez annak minősül? Köszi.

2020. márc. 27. 17:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6.os (10-és) valahogy én is így gondoltam, számolhattam elméletteztem. 10. Válaszod dal sokkal tisztábban latok és így ezen az elven vegiggondolva barmikor tudom, hogy mikor vegyek dízelt. Köszönöm szépen így tisztán latok. :)
2020. márc. 28. 12:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Faterom napi 80 km-t ingázik, régebben benzines, most hibrid autóval, ha olyan munkám lesz, akkor nekem is meglesz a 100 km naponta, de dízelt nem vennék. Szerintem nem való személyautóba, meg a szagát se szeretem, de nyilván mindenkinek a saját döntése, ilyen távra érdemes is.
2020. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!