Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék tanulni az...

Nemvicces1 kérdése:

Honnan tudnék tanulni az autókról?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, rendkívül érdekel az autók működése, szerkezete. Tudok ajánlani valami netes oldalt, könyvet, ahol megtudnám tanulni ezeket?

2020. márc. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
bemész egy antikváriumba, vagy egy nagyobb könyvesboltba, és ha jókedvű az eladó, akkor akár több tucat autóval, belsőégésű motorral kapcsolatos könyvet kapsz fillérekért. Én Ternaival kezdtem. Olyant már ne kérj, azóta minden megváltozott.
2020. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeon keress rá Gajdán Miklósra, az ő vidóiból szerintem laikusként is sokat lehet tanulni. Illetve nézhetsz akár szerelős csatornákat is pl:Mhvlog, T. Ádám, pisti szerel, 3p garage stb.. Ezekből nem csak hogy tanulni lehet, de "szórakoztatnak is", tudod tanuljunk játékosan, úgy egyszerűbb.
2020. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék tanulni .
2020. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekelne, akkor már régen valamelyik haverod autójában matatnál olajos kézzel, nem pedig a gyakori.hu-n kérdezősködnél!

Apropo: amíg a kérdésedet bepötyögted, aztán pedig a kapott válaszomon dühöngtél, azalatt elolvashattad volna pl. a négyütemű Otto motor működési alapjait.

Csak úgy mondom...... :)

2020. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!