Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Mazda? Ez lehetséges?

Új Mazda? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára új autót szeretnék vásárolni viszont jelenleg még külföldön élek. A kérdésem az lenne, hogy ha teszem azt én A leg alacsonyabb felszereltséget választom ami jelen esetben a Core , de viszont szükségem lenne pár olyan extrára mint jobb hangszóró , Bőrülés, nagyobb felnii, B oszloptól való sötétítés Tehát pár olyan extrára ami csak nagyobb felszereltségű modellekben van bent, ezeket külön bele tudnám rakatni? Vagy mindenképp meg kell vásárolnom a magasabb felszereltséget,Annak ezernyi számomra teljesen értelmetlen elektronikai kütyüjével? Szeretném ezeket az extrákat kérni viszont nevetségesnek tartom ha ezért kb. 2 millió Ft-ot kéne fizetnem pluszba. Tehát lehetséges ezeket külön választani, vagy különböző felszereltségek kiváltsága?


2020. márc. 30. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mindent be lehet utólag tenni.
2020. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a szalonban is megmondhatod és szerintem lehetséges az új autóba is bele rakatni.

Én amikor a szalonban voltam, kb 2 óra hosszat ilyenekről beszélgettünk.

Hogy és mit , mennyiért lehet variálni.

Sőt ha te is össze szedsz mondjuk 500 ezerért pluszokat, akkor lehet 400 ért megtudtok egyezni.

Csak beszélgetni kell és lássák azt rajtad hogy igenis komoly vevő vagy, akkor nagyon sokat lehet velük alkudni.

2020. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos felszereltségi szintekhez lehet külön választani. Egy kereskedő írta. Szóval nem is a szintekhez tartozik hanem onnan még pluszba kell választan .Illetve úgy tudom hogy magánszemélyeknek aligha engednek el valamit a vételárból
2020. márc. 30. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj be beszélgetni! (A mostani vírushelyzet után, mert ha jól értem, az autót sem most rögtön vennéd.) Érdemesebb, mint levelezgetni egy adott kereskedéssel. Előfordulhat, hogy nem minden extra érhető el minden felszereltségi szinthez. Ez valahol szerintem érthető.

Árból is inkább hajlandóbbak személyesen engedni, mint levelezgetés alapján. Nekem (más márkánál, a Mazdát nem ismerem) az e-mailben adott első körös árajánlatból még majdnem egy millió lejött a végére.

2020. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket az extrákat szándékosan szokták magasabb felszereltséghez kötni és nem igazán szoktak belőle engedni. Talán most, a válság miatt esetleg, már ha nem álltak le a Mazda gyárak ugyan úgy mint a többségnél.


(És egy kis tipp az élethez: ha nincs a Mazda árának legalább kétszerese a számládon, akkor én most nem vennék autót. Nem egy pár hónapos válságnak nézünk elébe...)

2020. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!