Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOst hogy még egy kis fagyok...

MOst hogy még egy kis fagyok vannak, mikor lehet felrakni a nyári gumikat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb. 3 hete feltettem a nyári gumikat, és nem aggódom miatta. Napközben amikor megyek, már bőven fagypont felett van a hőmérséklet.
2020. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem közlekedsz éjszaka amikor hideg van, tedd fel.
2020. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig várok április közepéig ezzel. Mivel én többnyire hajnalba járok munkába amikor még simán fagy, sokszor késő este végzek ha olyan műszakban vagyok, van amikor éjjel autózok. Meg persze ha valami sürgős életbevágó adódik hogy éjszaka közepén kell autóba ülni és el autózni mínuszokba valahova akkor nyári gumival nem igazán okos ötlet. Még ha száraz is az idő simán lehetnek nedvesek az utak amire elég ha egy vékony jéghártya van. Oké hogy nappal nagyon jó idő van már, de én várni szoktam a cserével. Ahogyan a téli gumit is már október hónapban felrakom mert jártam már úgy hogy fagy még nem volt de volt vagy plusz 3 fok és bizony csúsztam már meg, szerencsére nem lett belőle semmi baj de akkor megtanultam hogy biztonságosabb már akkor téli gumit felrakni.
2020. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
AMTS-re mindig felrakom, szóval már fent van egy ideje
2020. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Az osztrák biztosító a fűtési szezon kezdetétől a fűtési szezon végéig követeli meg a téli gumit.


ez itt is jó ötletnek tűnik.

2020. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már február vége óta nyárival megyek
2020. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár héttel ezelőtt már fölrakattam a nyárit.
2020. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!