Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiányzó kerékcsavar?

Hiányzó kerékcsavar?

Figyelt kérdés

Januárban vásároltam az autót és azóta még nem volt nyúlva a kerékhez.

Nyári szettet akartam feltenni amikor arra lettem figyelmes,hogy 5 kérekcsavar helyett 4 van a helyén. Mind a 4 oldalon hiányzik 1. Valaki meg tudná mondani miért? Elcsórták volna ?

Alufelni és nem lehetett látni a csavarokat mert takarva van.



#kerék #csavar #elloptak 4 csavart mert nincs rá pénz
2020. ápr. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy inkább kivette a kerékőrt az előző tulaj és "elfelejtett" szólni, hogy kellene 1-1 csavar oda.


Bár akkor elölről miért nem hiányzik 1-1 db?

2020. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom jobban.... ha mindenhonnan hiányzik 1 db akkor tuti a kerékőrt szedte ki, csak azért szólhatott volna :D
2020. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lesz, amit az előző ír. Én mondjuk tuti felhívnám az eladót, és elküldeném anyukájába nyaralni, hogy minimum szólhatott volna, vagy felajánlhatta volna, hogy megvedd némi felárért. Nem csodálkoznék, ha más is "eltűnt" volna a kocsiról....
2020. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kerékőrrel voltak felrakva a kerekek, az előző tulaj pedig úgy gondolta, hogy azt megtartaná, nem adja oda ajándékba. A 4 db eredeti csavar pedig már vagy nem volt meg, elkallódott, vagy nagy ívben tett rá, hogy visszarakja. Erről pedig "elfelejtett" szólni. Ha ez valami drágább, több milliós autó, akkor a fillérszexuálás magasiskolája. Kb mikor az eladó lakásban a volt tulaj a 100Ft-os hagyományos villanykörtéket is kicsavarja a foglalatokból, nehogy már ajándékba odaadja!
2020. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent ki kell szedni az autóból amivel könnyíteni lehet rajta :') Sok volt a plusz súly...
2020. ápr. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!