Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektromos robogóknak,...

Az elektromos robogóknak, csak fix töltése van vagy kivehető az akumlátor a töltéshez?

Figyelt kérdés
Nézegettem a z-tech elektromos robogókat illetve a tornádókat is, és felmerűlt a kérdés, hogy az aksi kivehető, és tudom e úgy tölteni, vagy csak a kijelölt csatin keresztűl? Mivel tömbbe lakok a 3ik emeleten az elöbbi opció jobb lenne, de eddig csak azt láttam hogy mindet a "moci" adott csatlakozóján töltik.

2020. ápr. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Segitek, nálam működik a net.

2020. ápr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Típustól függ. Van olyan aminél egyszerűen ki tudod venni az akkut és tudod pl a szobában is tölteni. Ezeket amiket írsz, nem tudom, hogy ilyenek-e.
2020. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket a linkeket megtaláltam magamtól is. Viszont nem az én kérdésemre adnak választ... Ezek 2külön változat. Én pedog inkább a Z-Tech illetve a Tornádó, gépeit néztem, amiknek robogó kinézete van... A sima kerékpár kinézetű tudom hogy tölthető úgy, hogy kiveszem az aksit, de ezeknél a robogó kinézetű változatoknál nem találtam meg hogy ez megoldható e...
2020. ápr. 3. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Lásd előző válaszomat! Én annak idején ezt a típust nézegettem: [link]

Mint az oldalon látod a képeknél, ennél pl egyszerűen magaddal tudod vinni az akkut. Tehát létezik ilyen megoldás. azoknál a típusoknál, amiket te nézel, hogy hogy működik, had ne nekem kelljen utánanézni! Előttem is csak ugyan úgy az internet van és ugyan olyan telefonom is van mint neked. Ha a gyártó oldalán nem találsz erről infót, akkor nagyon valószínű, hogy beépített az akku. De a biztos, ha rákérdezel a forgalmazónál. (E-mail, telefon.) Vagy keresel fórumokat facebook csoportot és ott kérdezősködsz. Én is csak ezt tudnám tenni.

2020. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!