Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz a turbó, csere?

Rossz a turbó, csere?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre hogy egy nagyobb gázadás után 2000 fordulat felett egy picivel ha el szeretnék váltani hallani a turbó hangját. 1.9-es tdi (2009). Megérett egy csere?

2020. ápr. 4. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
gyári rendszer
2020. ápr. 4. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy turbó cső szakadt el és az csinált ilyen hangot.
2020. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve azt vettem észre, hosszabb használat után van amikor 1000 fordulatig felpörgeti a fordulatszámot.
2020. ápr. 5. 01:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én autómban sem tökéletesen hagtalan a turbó. Így járok már vele 8 éve és semmilyen hibajelenség nincs. A hang alapján én nem diagnosztizálnék. Vidd szervizbe, nézzék meg, hogy mennyire lóg a tengelye! Ha azt mondják, hogy már rossz állapotú, akkor sem kell feltétlenül a kukába dobni és vadonat újat venni. Az esetek 90%-ában felújítható a régi.
2020. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egyik se turbó hiba.

A turbó nem emeli meg és nem püörgeti a motor fordulatát és ha van hangja az nem rossz attól.

Átkell nézni a csöveket.

2020. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne így menj oda a szerelőhöz mert az biztos "lecseréli " a turbót jó sok pénzért és lehet csak egy bilincset kell meghúzni.
2020. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2020. ápr. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!