Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt Golf 5 (200-300+...

Használt Golf 5 (200-300+ ezer km) kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Autó vásárlásban gondolkodok, de nincsenek sokan a környezetemben akikre támaszkodhatnék. Olvasgatok, nézelődök, egyenlőre a Golf 5 felé húz a szívem (VW-en is tanultam pár éve).

Így az utolsó években kiadott, 2007-2008-as, lehetőség szerint benzineseket nézem (a diseleseknél többek között a runaway vagy pár horrorisztikus árú csere ijeszt).

Sokat hallani a visszatekerésekről, a külföldről behozott rozsdás autókról (nyilván 12-13 évnél nem elvárható, hogy semmi baja ne legyen, hogy 0ft-t keljen költeni rá,ezzel tisztában is vagyok). Teljesen elveszek 180-360 ezer km-es autók, csodás~ leírások és eltérő időre szóló műszaki érvényességi vizsga dátumok tömege közt. Mire lehet számítani egy ilyen idős, "sokat futott" Golf 5-nél?


Előre is köszönök minden hozzászólást és kérlek ne trollkodjatok,totál zöldfülű vagyok. Még sokat kell olvasgassak, tapasztaljak.



2020. ápr. 8. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pusztán a hírdetésből és a kélekből nem fog lejönni a tényleges állapot, akkor tisztábban fogsz látni, elkezded őket megnézni élőben. Minél alaposabban át kell néznj, leginkább szerelővel is. Persze mindnek lesz nyűgje ennyi idősen, ahogy te is írtad, de nem mindegy, hogy kopó alkatrészt kell cserélni, vagy a kasztni rohad mindenhol.
2020. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Golf V jó autó. Vigyél egy hozzáértőt, vagy nézesd át szervízben
2020. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!