Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 elmentem motorozni...

Simson S51 elmentem motorozni kb 10km városba és határba is. Kb olyan 7km körül már nagyon nehezen akart kipörögni de kipörgött és mentem tovább, menet közben megállt és azóta nem indul? Mire számítsak hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Fúvóka cserélve lett 72-ről 70-re, gyújtás jól be van állítva. Eddig hidegen melegen elsőre indult.

2020. ápr. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Besült a dugattyú.
2020. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, vagy gyűrű törés, kilazult gyertya... Valamiért elment a kompresszió.
2020. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyik sem hanem kifogyott a lényeg a tankból😂 Nem is gondoltam volna mert még sosem jártam így egyszer se.
2020. ápr. 8. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Na bameg....
2020. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez hogy történhetett hiszen ilyen még sosem történt velem. Én úgy számoltam hogy még elég az anyag de valamiért benyomott 200km-en 9L.
2020. ápr. 8. 22:46
 6/6 anonim válasza:
nekem porlaszto uszo leszakadás miatt elfolyt hamar
2020. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!