Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemórás motoroknál milyen...

Üzemórás motoroknál milyen szervizek vannak?

Figyelt kérdés
Sok cikket elvolvastam de semmilyen szakmait nem tudtam meg. Több oldalak de csak újságirói vénák csillogtatása látszódik, de műszaki dolgok kevés. Azt tudom, hogy 1 óra használat 1 üzemóra. Meg, hogy szervizigényessebbek mint a nem üzemóársak. De pontosan miről van szó? X üzemóra után dugattyú csere és ezt ha sokszor elérjük akkor előbb utóbb blokk csere is van? Több méretű dugattyúk vannak? Aztán a legvégén kuka a motor kell keresni egy alapméreteset? Vagy milyen lépcsők vannak? Mi az ami gyorsan kopik/fogy és biztos cserés sokszor és mi az ami többet bir? olajcserék, karbi beállitás.. ugy minden érdekel erről, de ha van egy szakmai összefoglaló cikk is az is jó.

2020. ápr. 9. 15:46
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Googli az mi az???

[link]

A 26. Oldalán ott egY táblázat...

Hajrá

2020. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ez már valami köszi. De akkor még annyi, hogy méret dugók vannak, vagy mindig ugyanakkora dugók mennek bele? Ha méret akkor mondjuk minden dugócserénél furni kell a blokkot, aztán ha elfogy akkor kuka?
2020. ápr. 10. 14:00
 3/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Nézd végig a dokumentumot... biztos benne van

Fúrni nem lehet, pár dugattyú után henger csere...

2020. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!