Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F astrám hengerfejes lett,...

F astrám hengerfejes lett, felújították, összerakták jó is lett, szépen megy, viszont indításnál indítózni kell! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Előtte mindig pöcre indult még télen is. Melegen elsőre indul, de hosszabb állás után indítózni kell kB 4-5 ször. 1.7 Td isuzu motoros.

2020. ápr. 9. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyújtsd fel!
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem lett olyan jó!

Levegősödik az üzemanyagrendszer. Valamit nem jól raktak vissza/húztak meg, mert csak lassan levegősödik, és akkor sem teljesen.

2020. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
F astrát már a kukába kéne tenni mind
2020. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kukába tenni?

Olcsó fenntartású, megfelelő karbantartás mellett igénytelen, fillérekből szervizelhető.

Futkározós, melóba járós, combi esetén egy-két gyerekkel családi autónak is tökéletes.

2020. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Melóbajáráshoz fontos nekem, de tény hogy 28 éves és azért eszi a rozsda is itt ott.. Legszívesebben lecseréltem volna, de a legsz.. rabb időszakban vagyunk.. ennyit nem akartam már rá költeni, mert tény h egy hengerfejezés nem olcsó, bár az autószerelésben egyáltalán tekinthető bármi is annak?.. A muszáj meg nagy úr, ami kell az kell.

Mondta az autószerelő, hogy gondom lesz az indítózással, mert hogy szerinte kicsit lehet megégtek a gyűrűk és ez okozhatja ezt a problémát.. de ez szerintem csak magyarázkodás, szerintem semmi köze hozzá. Fordulatszámmérőm sem működött, de annak megtaláltam a hibáját.. a generátor csatlakozó vezetéket nem dugták össze. Összedugtam most működik! Elképesztő!

2020. ápr. 9. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján levegősödik a rendszer. Sajnos végig kell nézni. Nem szivárog egy csatlakozásnál, minden száraz?


A szerelő csak vakított, nézd végig a csövet. A motorházban kezd.

2020. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Holnap átnézem.. köszi
2020. ápr. 9. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Az isuzu tudott motort gyártani, nem baj ha 28 éves.


Az üzemanyg visszaszivárog, levegősödik valahol. Annk pöccre kell indulni.

2020. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy is indult mindig.. motorikusan mindig jó volt de, most mégjobb. csak találjam meg a hibát.. :p
2020. ápr. 10. 00:27
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget, lehet igazad van.. az egyik csatlakozásnál találtam szivárgást ráhúztam, de nem lett tökéletes, még mindig kell indítózni igaz, nem annyit..

Szerintem, még egy picit ott át ereszt.. de szerintem már a megszakítás határáig húztam, nem merek már rajta húzni.. Ez egyébként a motor tetején a befecskendezőknél, szemből nézve a jobb első csatlakozás.

2020. ápr. 11. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!