Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Személygépkocsira kezdtem...

Személygépkocsira kezdtem volna a jogsit elsőként ugye a Kreszt (elméletet) majusban de így az iskolák bezártak online tudom valahol tanulni?

Figyelt kérdés
A szabályokat táblákat készülni a kresszvizsgára ,hogy a járványhelyzet után meg egy kis tanulás és utána mehessek vizsgázni majd forgalomba

2020. ápr. 9. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd fel az autós iskolát, az online kresz tanfolyamot el lehet kezdeni, csak vizsga nincs. Nekem az A jogsi maradt félbe, a kresz vizsgám meg van, de a gyakorlati oktatás szünetel :/
2020. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos online tananyag is autós iskolán keresztül érhető el.

Önszorgalomból tanuláshoz pedig segítség a Google, vagy amit még inkább ajánlok, egy KRESZ könyv.

A táblák ismerete nagyon alap, annál azért lényegesen többet illik tudni, ami jól tanulható akár egyedül is.

2020. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs minden autósiskola zárva. Elvétve szoktam oktatóautókat látni a forgalomban, ebből gondoltam, hogy valószínűleg el tudod kezdeni az e-titán oktatást.
2020. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!