Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 50ccm min változtas...

Simson S51 50ccm min változtassak hogy kevesebbet anyagot kapjon?

Figyelt kérdés
16N1-11, 72 fő fúvóka, tű középen, levegőcsavar 2,5 kitekerve. Úszó, nyitva 32,5mm zárva 25mm.

2020. ápr. 9. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A karbi a lelke az egésznek, de olyan kopás nem lehet ami miatt ömlik a benya a mociba. A benzin a főfúvókán keresztül áramlik a porlasztóba. Esetleg az alapjáratit is nézd meg. Ha a főfúvóka rendben(67) az alapjárati csavar jó helyen, ha a súbertű lent van, akkor az már szinte szegény benzin/levegő keverék. Ha így beindul, akkor hurrá..ha füstöl, akkor még a főtengely-szimmering is viccelődhet. Nincs több tippem, már mindent megnéztünk. Szép nyugodtan, alaposan nézd át a porlasztót. Javaslom a gúglit, ott letöltheted a mocid porlasztójának gyáriadatait, és mindjárt a gyertya hőértékét is. Használt, ótvar gyertyával ne kísérletezz.
2020. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy az úszószinten állítottál. Azt sajnos nehéz belőni, de egyelőre inkább lejjebb legyen, mint középen a benzinszint. Legfeljebb tolásra indul, de kiég rendesen a gyertya. Ha végre működik a vas, akkor menj vele 10 km-et,addigra kiég aminek ki kell.


A fúvóka meg legyen 70 alatti.


Most van pár percem, megnézem a szimód gyári adatait.

2020. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
beírtam a gúgliba s51 gyári adatai, és egy csomó adat jött le. Beírod a porlasztó adatokat, és azzal kezdi hogy benzinszint beállítás.
2020. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
67 fúvókával 2,5-re kitekerve már kevesli az anyagot úgyhogy most kitekertem 2-re és majd így tovább ha szükséges. Új gyertyával próbáltam régen, mentem vele 150km és alig van szikra úgyhogy az a gyertya kuka. Köszönöm mindenkinek aki segített.
2020. ápr. 10. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!