Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott felnin keresztül a...

Bontott felnin keresztül a csavarok belenyúlnak a dobfék szerkezetébe, ezzel lehet csinálni valamit vagy kuka?

Figyelt kérdés

Múlt héten vettem a Renault Megane 1-emre plusz felni szettet, hogy a téli és nyári külön legyen és ne kelljen gumishoz menni folyton.

Viszont nem tudtam, hogy azt is figyelni kéne, hogy a kerék csavarok furatai körül a felnin meglegyen a perem is. Így a bontóban vagy átvertek vagy ők se tudták....

Majd kedden megpróbálom visszavinni hozzájuk, hátha becserélik. De addig sok idő van még és ugye a pakliban benne van az is, hogy "elfelejtették", hogy ezt náluk vettem. Ezért szeretném megérdeklődni, hogy ezzel lehet-e még bármit csinálni? Félig laikusként néhány ötletem támadt pl.:

-rövidebb csavarok, vagy ezeket megrövidíteni

-az elől lévő két jobb állapotú felnit hátra felpróbálni, ezt a kettőt meg előre

-felni javításra elvinni

-alátét jelleggel valamit odatenni

-hegeszteni, kalapálni, stb...



Köszönök előre is minden segítséget.



2020. ápr. 10. 13:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megjegyezni fentebb, hogy a problémát az jelezte, hogy a kerék csere után azonnal amint kipróbáltam fékezés közben kattogó hang hallatszott hátulról. Ma próbaként csak hátra feltettem a téli gumival szerelt eredeti szett felnit, azzal mentem pár kört és hangtalan. A saját régi eredeti felnimen látszik is az a perem a csavar furatok körül.
2020. ápr. 10. 13:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már a csavar körüli kúpos rész kikopott a felnin, akkor az kuka.
2020. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!