Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok miert gondoljak...

A motorosok miert gondoljak ugy hogy rajuk nem vonatkozik a kresz es a torveny?

Figyelt kérdés

Ertem ez alatt azt hogy ha megfigyelitek ilyen osszeallitasokban kb 90% ban annak tudhato be a baleset hogy a motorosok minimum 2x annyival mennek mint az autosok de inkabb 3x es e miatt nem veszi eszre oket az ember meg nem is szamit ra hogy valaki 50 nel 120 al megy es ezek utan szinte mindig a motorosoknak all feljebb hogy megkora idiota az autos.... Aztan jon s tukor letores ami nagyobb buncselekmeny minthogy az autos nem veszi eszre azert mert idiota modon kozlekedik.

Miert gondoljak hogy ezt nekik lehet?



2020. ápr. 12. 16:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
66%

Ne általánosíts kérlek. Nem minden motoros javíthatatlan $eggfej.

Komplexusos emberek mindenhol előfordulnak. Akár a V8-at bőgettetik, akár az olajkályhát kormolják, akár 2 keréken terrorizálnak másokat, ettől még a többség normálisan közlekedik. Csak azokat valahogy kevésbé veszik észre.

2020. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
34%

Amiért az autósok.

Egyébként a motoros-autós balesetekben zömében az autós a hibás.

2020. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Persze, autosokban is van ilyen de 1 reszt ha aranyaiban nezed sokkal tobb autos kozlekedik normalisan mint motoros valamint ok nem rongaljak meg masok tulajdonat ha valami nem tetszik nekik max anyaznak meg dudalnak.
2020. ápr. 12. 17:06
 4/49 A kérdező kommentje:

2. Latom sikerult leszurni a lenyeget...

Gondolom a motoros nem hibas azert mert 3x annyival megy mint lehet?? Neki szabad

Motoros jogsi melle korlatlan sebesseghatar jar mindenhol.

2020. ápr. 12. 17:07
 5/49 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj. Ismerősöm mellett ültem, frontálisan karambolozott Mátraháza környékén motorossal. Faxt érdekelte ki a hibás meghalt sajnos és nagyon szar volt... Még akkor is, mikor tudtuk hogy nem a mi hibánk volt. Ilyenkor nem számít ki volt fax csak maradjon életben.
2020. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
30%
Te gyári gyökér te... Facebookon keress rá dodorra, napokban volt egy videója, pont a hozzád hasonlókon próbál segíteni. Csak két adat a videóból, autósok által okozott közúti baleset 2019-ben: 11xxx, motorosok által okozott közúti baleset 7xx. Nézd meg a videót, talán segít rajtad is.
2020. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Igen

Az a lenyeg hogy senkinek se essen baja

De ha betartanak a szabalyokat akkor sokkal kevesebb lenne a baleset.

2020. ápr. 12. 17:18
 8/49 A kérdező kommentje:

6 os

Te is egy kisfarku motoros lehetsz sajnos :(

Vagy mar fel se all?

Ha ezen ennyire ideges lettel

Valoszinuleg te is a sulyos barmok taboraba sorolhato egyen vagy🥴🥴

2020. ápr. 12. 17:20
 9/49 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy te úgy érzed, hogy 3X annyival mennek, de igazából csak arról van szó, hogy 3X szor gyorsabban érik el azt a sebességet, amivel utazni szeretnének, mint az autósok. Az autósok a dinamikai különbségeket nem érzik, ezért észlelik nehezen. Városból kiérve míg 50-ről 60-ra gyorsulsz, neki ugyanez alatt megvolt az 50-ről 90 és közben meg is előzött. Attól még nem ment 150-el. A legtöbb motoros például azért előz, hogy ne legyen sok autó körülötte, kimotoroz egy neki kényelmes távolságot és beáll utazóra. Lehetne még folytatni, ugyanannyi idióta van a motorosok közt, mint az autósok közt, felesleges általánosítani és beskatulyázni mindenkit. Elég sok motoros ismerősöm van, és mindegyik normálisan közlekedik, nem haltak meg, nem ütötték el őket, aki esett az a saját hibájából esett. Én is mindig a saját hibámból estem, az autómat is mindig a saját hibámból törtem meg, másnak sosem mentem neki. Szerintem felelősségteljes, normális embereknél ez valahogy így lehet. Szerencsétlen persze bárki lehet sajnos..
2020. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sajnos csak 10 centi 🥺 Néha már csak arra áll fel, ha simogatom a kipufogót 😖 Súlyos barom vagyok igen 😭😭
2020. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!