Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól látom hogy a mai világban...

Jól látom hogy a mai világban már nem nevezhető luxusnak egy Porsche Panamera, Mercedes AMG, BMW M5?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben is többeknek ilyen vagy ehhez hasonló kaliberű kocsijuk van, illetve Budapesten is gyakran látni ilyen autókat.


Ha nem is népautó, de ma már senki nem kapja fel a fejét ilyen autók láttán, nem egy extra.


2020. ápr. 16. 12:11
1 2
 1/13 crudy ***** válasza:
77%
Ehez tudni kene definialni a luxust. Tehat mi a luxus?
2020. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Újabb értelmetlen kérdés pistikétől. Persze, gyári szalagmunkás is megengedheti ezt már magának semmi extra. Szerintem ha betöltöd a 18at te is vegyél mindegyikből egyet.
2020. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Az hogy felkapom-e rá a fejem és hogy luxus-e, két külön dolog. Én úgy gondolom hogy ezek inkább a luxusautó kategóriába tartoznak, mint nem. Viszont tény, hogy marhára nem fordulok utána az utcán (hacsak nem valami legeslegújabb modell amit még előben nem láttam soha).


Meg mondjuk nyilván más hogy a budapesti vagy a pécsi Rózsadombon autózol:)


Viszont érdekes lesz látni így hogy bezárt a világ és elapadtak a jövedelmek, hány luxusautó tulajdonos nem fogja tudni fizetni a törlesztőrészletet és adja vissza az autóját és ül be egy olyanba ami valóban megfelel az anyagi szintjének, mondjuk egy VW Passatba vagy Skoda Octaviába:D

2020. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

A nagy részük hitelből van.

Amúgy nekem még egy VW Polo is luxus lenne.

2020. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
4 havi kereset igszolàssal màr hozhatod is kereskedèsböl. Alkatrèsz àrak a csillagos èg de nam baj csak menö verda. Szerelönèl honapokig àll nincs pènz.
2020. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Aza becsapós, hogy egy 10+ éves Panamera-t már relatív olcsón lehet kapni hitelre és mehet a vagizás. De igaz ez az X5-re és hasonlókra is. AMG, M, RS és stb logo-t meg kilóra lehet venni a homasitában.
2020. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
64%
Erre szokta mondani cimborám,hogy én csak arról hiszem el,hogy amg/m stb aminek a fékjére van ez ráírva......
2020. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagybátyám szerelő már 35 éve kb. Sokszor azt tapasztalja, hogy az ilyen autósok tulajai a legsóherebb suttyók a kliensek közül (ez persze általánosítás, de valószínűleg van benne valami igazság). Nem fizet időben, mindig mindent a legóccsóbbé akar megcsináltatni, sajnálja az amúgy is olcsó munkadíjat. Az egyik ilyen kliens amúgy áfacsaló, amit valamiért többször szóba is hozott. Gondolom innen jött a pénz egy része az ő esetében.
2020. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kerületenként, területenként változó. Pl.: egy XI. kerületben, vagy egy Telkiben nem luxus, de egy csengersimainál nagyon-nagyon az...
2020. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt luxus, arról nem beszélve, hogy már potom pénzért lehet venni mindet, és sokan meg is veszik, hogy jajj de menők lesznek benne, közben meg teletankolni nem tudja vagy épp csak ünnepnap veszi elő, mert a fogyasztása nem tetszik neki.
2020. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!