Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budget abroncs, kell tőle félni?

Budget abroncs, kell tőle félni?

Figyelt kérdés

Rotalla rh02

Fékút nedves úton: C

Fogyasztás: C


Ezek eléggé kezdvező besorolások, főleg az árához képest.


Egy 20 éves autóra lenne, amivel havonta 400-500 km kerül megtételre, évente tehát kb 6000km-t tesz meg az autó, de toljuk még ezt fel, váratlan dolgokkal, legyen 9000km. Nyilván ebből lejön még a téli időszak is.

Télre egyébként prémium kategóriából választottam, nokian abroncsokat, de ebbe nem megyek bele, nem ehhez kapcsolódik a kérdés.

Nyárra megfelelő lenne szerintetek ez a kategória rá? Lenne okom tartani tőle?

Kormoran, illetve tauruson gondolkodtam még, de igazából ugyanazok szinte, mármint mindegyik a michelin alá tartozik és a minták azonosak az abroncsokon (a rotalla is ide tartozik, de ez más mintázatú, besorolás alapján jobb is, mint amilyen abroncsokat láttam az előbb felsorolt nevek közül.)


Tehát a kérdés adott.


2020. ápr. 17. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy átlag felhasználónak aki nem versenyez, annak tökmindegy milyet vesz.

Ha a minta neked emgfelel akkor megveheted nyugodtan.

2020. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Falken márkát nézd meg, prémium minőség, középkategóriás áron.
2020. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha van eszed akkor Apollot veszel!


Ár - érték arányban a legjobb!

2020. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyáron a nyári gumi pont olyan fontos mint télen a téli gumi. Mindig lehetőségeink szerint szerintem a legjobb fajta gumit kell az autóra szerelni. Hegyibeszéd off.


Amúgy ez annyira nem rossz gumi, de összehasonlítás képen egy hankook ventus prime 3-hoz képest

Száraz talajon 15%-al rosszabb (100kmph)

nedves talajon pedig 38%-al (80kmph)

Forrás: tyre reviews

2020. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!