Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszériafóliázó, ablaküveg...

Audigirl kérdése:

Karosszériafóliázó, ablaküveg fóliázó állás nőként?

Figyelt kérdés

Üdv! Már régóta gondolkozom egy fóliázó tanfolyam elvégzésén és ebben is szeretném később elképzelni magam. Épp az érettségi előtt állok, utána szeretném elkezdeni a képzést valamelyik cégnél,mert már gyerekkorom óta szerves részei az életemnek az autók (apukám által), és úgy érzem, hogy ez az a szakma amiben teljes mértékben el tudnám képzelni magam. De fontos szempont lenne, hogy vannak-e olyan cégek, ahol esetleg kezdőként, nőként dolgozhatnék? Mert sajnos sehol nem találtam eddig erről infót :(

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 18. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ügyes vagy benne, akkor nem számít a nemed, főleg, hogy rendes szakmához értő emberre nagy az igény. És ez szerintem nem olyan munka, mint a lakatolás ahol elvárható, hogy ne egy 50 kilós csaj jelentkezzen rá.
2020. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nincsen semmi olyan a munkafolyamatban ami miatt mindenképp férfira lenne szükség, nem látok rá okot hogy a nemed miatt ne működjön a dolog.


Hogy kezdőként mennyire nehéz elhelyezdeni, az már egy teljesen másik téma, érdeklődni kell a cégeknél.

2020. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Tégy úgy mint a nejem...színötös a bizonyítványa, és kiváltotta az ipart. A minden kezdet nehéz mondás után ment minden mint a karikacsapás.


Tanuld meg jól ezt a tevékenységet, és nem győzöd a munkát mint maszek. Ha valahol elhelyezkednél, ott csak szívatnának, vagy ágyasnak akarnak...


Légy a magad ura!

2020. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináld. Ez nem egy olyan munkakör amit a fizikai terhelés miatt csak férfiak tölthetnek be.

A gyakorlati oktatás, viszont már teljes mértékben a munkaadón múlik. Ezért nem találsz róla infót. Sajna ennek cégenként kell utánajárni.

2020. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csaknem 30 éve vagyunk a fóliázó szakma élvonalában és ebből 14 évig a húgommal fóliáztam együtt, akiből Európa legjobb női kivitelezőjét neveltem a sok-sok férfi között.

A dél-kelet európai autóüveg fóliázók versenyén 2x is a 3. helyezést érte el.

Azóta több lánnyal dolgoztam együtt.

A legutóbbi tanfolyamaimon a 7 jelentkezőből 2 lány volt.


Adj esélyt magadnak.

Mit kell részedről biztosítanod hogy jó fóliázó legyél?

-szorgalom,

-kitartás,

-maximalizmus,

-rugalmasság,

-utoljára, de nem utolsó sorban pedig egy döntés, hogy akarom, megcsinálom.

Hogyha mindez vagy a többsége meg van benned, akkor nincs más lehetősség mint, hogy sikerül.


Remélem tudtam segíteni!


További szép napot kívánok!


Thomy

2020. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!