Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbo Dizeles autóba lehetsegé...

Turbo Dizeles autóba lehetsegés lefújószelepet rakni?

Figyelt kérdés

Lattam vagyis hallottam egy turbo dizeles autoba hogy lefujoszelep volt benne. Olvasgattam sok helyesen hogy nem lehet..stb.

Akkor megis meglehet oldani? Valaki tudna rola valami okosat mondani?


2020. ápr. 18. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor leveszed a gázt, pl váltásnál, hová tűnik a turbónyomás? Nálam lehúzott ablaknál ha nagy gáznál hirtelen elengedem hallani egy kis szisszenést. Főleg városban, mikor fal mellett haladok, ahonnan jól visszaverődnek a hangok. Nyilván nem olyan mint a "tuning-hülyegyerek" autókban, de hallható.
2020. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attolja a motoron :) Igaz az ujabb turbo dieselekben már van fojtószelep így akár kellhet is..

De egy halom dieselben nincs..

Szóval lehet hogy lehet bele tenni, de akkor van is benne gyárilag..

2020. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hangjára meg kb csak a tizenéves frissjogsis kölykök verik.
2020. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Mutass már nekem egy fojtószelepes dieselt! Nagyon kíváncsi lennék rá.

De tudod mit? Megkíméllek a gúglizástól. Amit találnál az csak leállító csappantyú. Nem fojtószelep.

2020. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért kimelsz még a guglizastol mert akkor rajonnek hogy nincs igazad.

Van az ujakban ahogy írtam, környezetvédelmi okokbol. Azt nem tudom hogy menet közben mennyire zár, mert teherautóban nem vagyok járatos :) de van, jól emlékeztem régen olvastam erről. Nem csak leallitashoz használják.

Tessek guiglizni :)

2020. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod hogyan működik, de szerinted az akkor is fojtószelep. Na itt van a kutya elásva!
2020. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!