Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes letenni a...

Mikor érdemes letenni a motoros jogsit? Mennyibe kerül, és mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ melyiket akarod. "M"-es (segédmotor)az max 50ezer. "A1" kb 70. "Akorlátozott" 80-90ezer ft körül. "A" kb 90-100. Ha van "A1" v "Akorl." jogsid 2 éve akk egy átképzéssel lerakhatod az "A"-t 30ezerből kb.


Én májusban kezdtem még anno júliusban volt a forgalmi vizsgám. De volt h egy héten 1x mentünk csak azért volt ilyen sok idő.

2010. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nako ***** válasza:

Akkor, amikor eldöntötted, hogy szeretnél motorozni. Vagyis, ha szeretnél motorozni, akkor minnél hamarabb! :)

De ha van autóra josid, azzal vezethetsz max. 50 ccm-es motort, ha ez elég, akkor ne dobj ki feleslegesen pénzt.

Árakat tudsz nézni a neten, de amit az előző válaszoló írt, az ok. Én itt csináltam: mocijogsi.hu, 1 hónap alatt megvolt.

2010. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!