Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes rögtön...

Szerintetek érdemes rögtön nagy motorral kezdeni a motoros életet?

Figyelt kérdés

Korlátlanra teszem le a jogsit éppen, de sokan azt mondják, egy kisebbel lenne célszerű kezdeni, pl 125 köbcenti!

Gyakorlásra van itthon(nem enyém) kismotor, de én egy 500 köbcentist szemeltem ki, amit még úgy árilag is be tudok vállalni!

Nem igazán szeretnék ilyen egy-kétévente kategóriaváltós "játékot" játszani, és végülis már eldöntöttem, de azért mégis érdekelne a közvélemény!

25f


2009. nov. 3. 21:20
 1/2 anonim válasza:

A kérdésed jó,nem tudok sajnos konkrét választ mondani,csak annyit,hogy én is így szeretném majd ahogyan te.Én is kismotorral rohangáltam és korlátlanra szeretném majd letenni a jogsit és valami nagy motrot venni,figyelj szerintem ha óvatosan kezded és először kitapasztalod a motrot nem lesz baj.


18F

2009. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki átmegy a kategóriaváltásokon, pl én is, nem véletlenül, mert nem azért veszel motort, hogy 1 év után szarrá törd, akármennyire óvatos vagy, motorral biztos, hogy lesz baleseted a sok gyökér miatt, ha nem is a te hibádból. és pont azért jó kisebbel kezdeni, hogy tudd kezelni a helyzeteket, de majd te is rájössz, remélem még időbe!
2009. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!