Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek ezt első autónak?...

Megvennétek ezt első autónak? A kilométert is nézzétek.

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon drága az állapotához képest.
2020. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez legalább nem 1-2km volt használva
2020. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rákérdeznék a kilométerre, szerintem egy nullával többet írt. Ezért az árért csak friss műszakival venném meg tőle!

Műszakiztassa le akkor rendben van az ára.

2020. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Az a kilométer szerintem nem elírás, nem véletlenül hirdetik féláron :D


Meg kell nézni milyen bajai vannak mert a felsorolás egyszerűen fogalmas. Az ABS hibajelző éghet "filléres" és drága dolog miatt is. Ha van ismerős szerelő és anyagárban nem kell sokat rátolni és amúgy egyben van az autó akkor miért ne?


Ha tudnánk mennyi autó jön szembe ilyen futással de máshova tekert órával... :D

2020. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt legalább nem tekerték vissza 250000-re.
2020. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a km csak akkor félelmetes ha nem törődtek vele.

Ha rendesen megkapta az olajat valóban 10e km-nként és nem tescos olaj volt benne, valamint volt benne hűtővíz illetve nem taposták ki a szemét akkor ebben még van jó pár év hátra.


Na igen, az az ABS lámpa lehet 5.000 forintos tétel vagy 50.000-es is akár.


Árban jó. Elkéne vinni egy állapotfelmérésre, hogy nézzék alaposan át.... azon a 15e forinton már ne múljon.

2020. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kilométertől nem kell feltétlenül megijedni. A motor a kopás 80%-át a hideg indítás utáni 1-2 percben szenvedi el. Ilyen sok km egy viszonylag fiatal autónál azt sejteti, hogy hosszú utakra használták. Ha ezzel együtt megkapta a szükséges törődést, sokkal jobb állapotban lehet a motorja, mint egy 50 ezer kilométert futott, néhány kilométeres utakra használt autónak. Azért a hibakódjait kiolvastatnám vásárlás előtt, valamint engem a rozsda megjelenése is nyugtalanít. Árban szerintem nincs elragszkodva a realitástól. Nem egy jó állapotú autó, de ezért a pénzért nem szörnyű.
2020. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a futást nem is nézem... 15 éves kommersz benzines kisautó, nem is valami hú de gazdag felszereltséggel, rozsdás kasznival, egyéb hibákkal, majd' fél millióért féláron lenne?

Műszakin világító ABS hibalámpával hivatalos helyen biztosan nem megy át. Kérdés mennyi a javítás, egy EGR szelep és az ablakemelő javítása. Összességében ez sem lehet aprópénz, ha minden más patika és nincs semmi meglepi. Szerintem drága.

Ettől függetlenül kíváncsi lennék az autó történetére. Évi 45.000km futásra miért ilyen gyenge benzines nem kifejezetten utazóautót vettek.

2020. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
200ért megvenném, többért nem.
2020. ápr. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 D. Brasco ***** válasza:
49%

Nekem biztosan nem kellene.

A jazzben ezek a motorok eleve hiresek arrol hogy eszik az olajat ez meg majdnem 700ezer km-el az orajaban semmit.Ugyan már......

A masik meg a rozsda.Ugy eszi őket mint szinte semmi mast a piacon....a hatso kerékív rozsdás,magyarra leforditva ennel a kisautonal azt jelenti hogy a hatulja a futóművel nyulványokkal doblemezekkel mindennel gyakorlatilag menthetetlenül el van rohadva.......kivancsi lennék az ajtok aljara is belülről meg a küszöb is valoszinuleg ugy nezhet ki hogy jobb is hogy nem latod....

2020. ápr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!