Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö autónak havi 5-700 km...

Elsö autónak havi 5-700 km táv megtételére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

7 éve van jogosítványom, de még nem nagyon vezettem.

Viszont most vennék egy autot. Bécs-Budapest, Bécs -Balaton tàvra használnám havi kb 2x.. (Bécs miatt a rendszám most maradjon nyitott kérdés).

1 millió Ft a határ, bármire nyitott vagyok, de olyan autora vágyom leginkább, aminek nem kár pl a lökháritoját megtörni a lökhàritóját.

Nincsenek nagy igényeim, hogy 1.6-os motor vagy, hogy 1.1-es, benzines vagy diesel, hiszen az autó megvétele elött ùgyis veszek 20 óra vezetést egy autós iskolában.


Költségek meg...kerüljön, amibe egy ilyen autonak kerülnie kell. 1 milliom van az autóra.


Nézegettem: Peugeot 206+, Volkswagen Polo


Válaszokat elöre is köszönöm!



2020. ápr. 22. 02:37
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Grande punto 1.4 16V 95Le
2020. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a választék.

Én a Renault-Peugeot nem szeretem mert gusztustalanul betakarnak az oszlopok ezért pl sokszor nem látom a gyalogost a zebrán.

Legalábbis amiket eddig próbáltam.

D Corsa (opel) ugyanez.

A régi a vektrát szerettem jól ki lehetett látni belőle de nagyon idősek már.

Kis Suzuki Swift amit nyúzok most melóba a Sedan fajta ebből is egész jó a kilátás.

Hátránya, hogy kicsi nem lehet ülésmagasságot, kormányt állítani.

Szerintem mindenképpen mielőtt veszel autót ülj bele, menj vele városban szűk utcákban stb

Jól jöhet ha a családban van amit ki tudsz próbálni.

2020. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem Volkswagen Polóm van, és én nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom, ha nézegetted őket.


Persze rengeteg jó autó van, de én abból tudok kiindulni, amit tapasztaltam (:

2020. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen ingázásra amit leírtál egy Régebbi 1.9-es PD TDi Golfot ajánlanék.


Ha vigyázol rá, halhatatlan (feltéve ha jól gondozták,) húz rendesen, autópályán lehet tartani röhögve a 130-as tempót kisebb fordulaton, és ha néha városban használják akkor sem fogja feldobni a talpát.


Lehetőleg DPF nélkülit keress.

2020. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebbi Golf az mit jelent? 4-es vagy 5-ös?
2020. ápr. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!