Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az utcánkban lakik egy alak...

Az utcánkban lakik egy alak aki folyton kiugrik az autóm elé mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek egyszer az árokba kötök ki miatta.Rádásul a gyerekeim is az autóban ülnek.
2010. júl. 27. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Üsd el,nem lesz semmi bajotok:D
2010. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Én megverném....
2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
megállsz kiszállsz, elkapod, vagy szólsz valami izmosabb embernek.
2010. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj félünk tőle,egy nagydarab ember.
2010. júl. 27. 22:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg mindig lassan menni (míg az utcából kiérsz), felkészülve erre a helyzetre.

Vagy menj más irányba, de gondolom ez már Neked is eszedbe jutott. :)

2010. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morfologus ***** válasza:
74%
Lehet csóró öngyilkos akar lenni csak sose jön össze neki. Egyszer vigyél magaddal pár embert, ha cigányt akkor jöjjön mögötted egy kisbusznyi, mer néhány perc és ök is annyian lesznek.
2010. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most vagy igazad van, és egy őrült lakik az utcádban, akivel nincs mit tenni, esetleg jelenteni a trendőrségen, v az önkormányzatnál, ha vidéki vagy,


vagy a második lehetőség, budapestről kiköltözött családanya vagy, aki unatkozik otthon,és túlreagál midnen helyzetet :) és ha nem ilyen vagy, ne vedd sértésnek, csak írtam egy történetet...


Velem az fordult elő, hogy egy ilyen anyuka, mellesleg az évek során kiderült hogy nem teljesen százas:) költözött a férjével és 1 gyerekével pár utcával arrébb... (aztán mostmár van neki v 6 gyereke de mind1...) Nem és értettük, hogy miért jár mindig oda a mi házunk elött megfordulni ( mert az utca végén lakunk) amikor nem is abban az utcában lakik.

Szó mi szó, én szeretek bütykölgetni itthon motorokat, autókat... és a családi házunk elött néha nem állok be a garázsba egy tesztkör ütán, hanem a kapualjban kezdek szerelni...

Egyszer aztán jön egy rendőrautó, szerencsére édesanyámék ismerik, hogy feljelentés került be már nem is tudom hova önkormányzat v rendőrség nemtudom... h én nagy forgalmú út kellős közepén szerelek rendszeresen :D Hát már a rendőrök is nevettek, amikor bejöttek ebbe a mellékutcába, hát amikor megálltak, és látták hogy a kapualjban bütykölök:D

Azóta senki nem veszi őt komolyan:P (ja és a gyereke a főúton rohangálnak egész nap meztelenül:D)


Lehet, hogy a bácsi sem akar kiugrani eléd, csak kinéz a sövény mögül?! Vagy lehet, hogy akar tőled valamit, csak sosem állsz meg neki:D

Tényleg nem akartalak megbántani:P

19/f

2010. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz.Többször is eljátszotta velem.A párom azt mondta űsem el a gyalogosnak semmi keresni valója az utteset közepén,hiszen van járda.És mindig az utteset közepén megy ott.A nagyobb gyerekeim is láták aki 12 és 10 éves.És más merre nem tudok menni a falú felé csakarra mivel a mi utcánk a leghosszabb.De pechemre mindig találkozok vele.Amugy a rendőrségen van egy űgyűnk ,mert megfenyegetett többször is engemet és a gyerekeimet is.Van róla hangfelvételem is.
2010. júl. 28. 06:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a telefonomat rátenném a műszerfalra, és jópár ilyen esetet felvennék vele.

Aztán egyszer majd egy kicsit megpöccintenéma kocsival..kipróbálnám, hogy a térde, vagy a lökösöm a keményebb :D

Aztán rendőrségnek meg ott a bizonyíték, hogy nem először csinálta, és most véletlenül nem sikerült kikerülnöd.

Utálom az ilyen bunkó embereket :(

2010. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: országunkban nem számít bizonyítéknak a hang/videó felvétel.
2010. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!