Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van egy kis robogónk, és...

Van egy kis robogónk, és azzal mentem egyszer az útcánkban. Nincs jogosítványom, de csak 500 métert mentem kb. Szerintetek baj hogy kipróbáltam milyen is a motorozás? 12/F

Figyelt kérdés
Baj?
2011. júl. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Történt baleset? Vagy elkapott a rendőr? Ha nem, miért is lenne baj?
2011. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát elég baj. :( Apád helyébe nyakon vágtalak volna, mi az, hogy robogóval? Kötöttél volna el egy hétötvenes gixert egy körre az M0-ás körgyűrűn, na akkor beszélhetnénk bajról. De így... menj a szobádba!
2011. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj aludni előbb láttam a piszidet röpködni anyaszomorító
2011. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rá ne ülj még egyszer, mert szíjjelbaxom a fejedet!


Szerető kicsi apád: Ábrahám

2011. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj ám meg az előzőektől!

Tény,hogy nem szabad ilyet csinálni,de mivel gyerek vagy,ezért nem lehet megtiltani,mert úgyis elkötöd megint...Ami nem is gond egészen addig,amíg vigyázol magadra.Édesmindegy,hogy két évvel később jogsival nyalsz el vagy most.De talán mégsem,mert valamivel gyengébbek még a csontjaid,talán könnyebben összetöröd magad.

Tudd,hogyha elkap a jard,akkor sokáig nem lehet még jogsid,valamint sok pénzt költhetsz arra,aminek nem látod hasznát.

Deee,én végkövetkeztetésképpen azt mondanám erre,hogy tégy,ahogy gondolod,majd meglátod,mi lesz belőle,de mindennél fontosabb,hogy vigyázz magadra.Nem kell nagyfiúzni,vagánykodni.Úgy motorozz,ahogy tudsz.Ez nagyon fontos.

2011. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor elkötöttem az már vagy 2 hónapja volt, azóta nem is kívánok motorozni...

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 25. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a motor gazdáját, hogy vigyen ki olyan helyre, ahol tudsz gyakorolni. Ha balesetet csinálsz közúton, akkor annak súlyos következményei lehetnek rád és a szüleidre nézve is.
2011. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!